Б’юті-амбасадор французької професійної космецевтики SoSkin Paris - Соня Плакидюк

Сьогодні у нас велике свято!

Знайомтеся з прекрасним б'юті-амбасадором преміальної французької професійної космецевтики SoSkin Paris - Сонею Плакидюк

Найпопулярніша fashion & celebrity фотографиня в Україні, чарівна ведуча шоу "Супер Топ-модель по-українськи", дивовижна жінка з найпрогресивнішими та оригінальними поглядами в beauty індустрії - довіряє догляд за своєю красою SoSkin Paris!

Соня поділиться з вами ексклюзивними порадами, розкриє секрети зіркового догляду за зовнішністю і, звичайно ж, творчим натхненням — згодом ви дізнаєтеся про найефективніші принципи і методи збереження природної краси разом з SoSkin Ukraine!

Соня Плакидюк сьогодні відзначає день народження! Вітаємо! І саме в цей, важливий для кожної людини день, вона повідомляє про вибір SoSkin Paris - ми дуже цінуємо таку щирість і довіру, та обіцяємо дбайливо оберігати ніжну красу нашого амбасадора!

Слідкуйте за новинами Соні Плакидюк @moi_sofism і оновленнями на наших сторінках у facebook та instagram - попереду новий розділ з чесним поглядом на салонні процедури та домашній догляд з максимальною користю для вашого здоров’я!

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.