AlfaSPA партнер

апартамент-готелю Premier Resort в Буковелі

 

Шановні друзі! З радістю повідомляємо, що компанія AlfaSPA Development, яка є офіційним представником STARPOOL (Італія) в Україні, стала партнером 5-ти зіркового апартамент-готелю Premier Resort в Буковелі. Premier Resort - унікальний та новітній проект в Україні. Це перший та єдиний мережевий готель біля ТК Буковель, що надає можливість стати власником апартаментів і отримувати від цього прибуток.

Wellness Центр Premier Resort був розроблений італійськими технологами компанії STARPOOL та представлятиме собою унікальну для України концепцію SPA маршрутів.

Сучасний Wellness Центр працюватиме для внтурішніх клієнтів, так і гостей ззовні. Він цілком відзеркалює загальну концепцію проекту як сімейного готелю-апартаментів та передбачає повний комплекс функціональних елементів, розподілених на зони:
- Фітнесу
- SPA: панорамні бані та сауни, дитяча SPA зона 
- Процедурних кабінетів 
- Басейнів
- Релаксу та відпочинку

SPA зона передбачає наявність різноманіття бань, саун, терм, емоційних та контрастних душей, побудованих за технологіями STARPOOL. Все обладнання передбачає вплив на всі органи відчуттів за допомогою тепла, води, пари, ароматів, кольорів, світла та тактильних відчутів від поверхонь оздоблення.

❗Родзинкою SPA зони стане запроваджена вперше в Україні фірмова розробка від STARPOOL – програма Wellness маршрутів SP.A_SYSTEM, що дозволяє клієнту обрати бажану мету, наприклад релакс, та за допомогою гіду із вказівок пройти SPA зоною та досягти її. В основі програми лежать висновки наукових досліджень як фахівців Wellness галузі так і медиків, що вказують на певну послідовність прогріву тіла, охолодження та відпочинку, що в кінці маршруту дозволить або досягти релаксу або навпаки підвищити тонус для подальших активностей. Це буде справжній квест та задовлення для відвідувачів – обіцяють SPA технологи STARPOOL.

Фітнес зона включатиме надсучасне ергономічне фітнес обладнання орієнтоване на запити вибагливих клієнтів. Традиційні бігові доріжки, орбітреки, велотранежери доповнить мультіфункціональні тренажери, що впливають на всі групи м’язів.

Процедурні кабінети: концепцією передбачено створення масажних та процедурних кабінетів по догляду за обличчям та тілом. Окремі кабінети будуть мати можливість об’єднання у велику зону “СПА для двох” де їм запропонують відпочинок “душею та тілом” в умовах сухої флотації, автоматичного та мануального масажу хромотерапії та аудіо програм релаксу від STARPOOL. Також саме в цю зону було включено хамам із можливістю проведення традиційних пілінгів, скрабів та мильних масажів.

 Басейни: Wellness Центр Premier Resort матиме одразу три зони басейнів. Перша з них це головний басейн що також матиме гідромасажні ліжаки та водні атракціони. Інша окрема зона – дитячий басейн з постійним наглядом тренера та вихователя. Але родзинкою стане так званий “інфініті пул” – відкритий окремий басейн – балкон, що також буде візитівкою всього готелю. Жодний відвідувач не встоє перед спокусою зробити селфі із безмежним краєвидом Буковелю позаду! Емоційну складову гарного настрою доповнить можливість релаксу на спеціальних гідромасажних ліжаках – відчуття нібито політу над краєвидом.

Релакс зони: з метою створення затишку для відвідувачів буде запропоновано відразу декілька місць відпочинку після процедур. Всі зони будуть обладнанні дизайнерськими кушетками STARPOOL, що гармонічно доповнить загальну концепцію Wellness Центру преміум класу.

Всі технології Wellness комплексу ретельно та суворо підібрані за критеріями: 
- Особистої безпеки відвідувачів 
- Гігієни 
- Відповідальності персоналу за допомогою контролю та нагляду 
- Сертифікації да відповідності галузевим стандартам, нормам, правилам та Законам в тому числі щодо захисту навколишньго середовища та енергоефективності.

Будівництво триває та Ви можете стати власником унікальних апартаментів в 5-ти зірковому готелі Premier Resort Hotel в Буковелі: 
+38-068-394-00-44

Девелопер - Lev Development
Оператор - Premier Hotels and Resorts
Архітектура та Дизайн - YOD design lab
SPA технолог - Alfa SPA Development та Starpool Wellness Concept, Італія

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.