STARPOOL

З 11-13 вересня в барвистих Доломітах, на батьківщині Starpool, пройшла щорічна зустріч дистриб'юторів, на яку зібралися представники з 19 країн світу. Компанія Alfa SPA Development, будучи офіційним представником Starpool Wellness Concept з 2008 року в Україні, також взяла участь у цьому видатному заході.

   

Програма зустрічі була дуже насиченою, починалася щодня з 7 ранку та продовжувалася частенько до 12 ночі, тому що потрібно було все встигнути.

Дистриб'юторам показали оновлений завод, потужність котрого, за останні кілька років, збільшилися в два рази. Вся територія заводу ретельно розпланована та спроектована, щоб забезпечити індивідуальний підхід, ретельну ручну збірку та перевірку якості на кожному етапі роботи.

Один день був повністю присвячений візитам до п'ятизіркових готелів в Доломітах, які для себе обрали якість та комплексні рішення Starpool.

Відчуття від відвідування спроектованих та оснащених СПА, що відображають дух, філософію та стилістику готелю - були неймовірними.

Справжня італійська якість ручної збірки, більше 40 років досвіду в проектуванні та оснащенні SPA & Wellness об'єктів будь - якої складності та масштабу, неймовірний дизайн, відзначений, неодноразово, престижними преміями RedDot Award Design, індивідуальний підхід у дизайні та проектуванні - все це про завод Starpool.

Окремої уваги заслуговує команда архітекторів, проектувальників, дизайнерів заводу Starpool, які завжди на сторожі найостанніших технологій, розробок, тенденцій у світі SPA & Wellness.

Старпул в Україні для себе вже обрали Superior Golf & Spa Resort(Харків), Equides club (Київ), BankHotel Lviv (Львів), готель Вікторія (Донецьк), Helena Beauty Club (Суми), TOUCH DAY SPA(Київ), Пуща Конгресс-отель (Київ), Дачный Отель "Глебовка"(Київ) та багато інших.

Дізнатися інформацію, замовити проект, обговорити деталі співпраці, Ви можете у нас в офісі або за телефонами:

0 800 750 153

044 331 24 25

   

   

 

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.