Ексклюзивний виступ Романа Школьного вже скоро на S Congress 3.0 

Представляємо наступного спікера на S Congress 3.0 — найбільшому у Східній Європі конгресі для фахівців естетичної медицини!

10 жовтня о 16:15

“Поєднання радіохвильового ліфтингу і iPRF-плазми з LED-терапією: як виглядає ідеальне поєднання трьох самодостатніх методик?”

Ексклюзивний виступ Романа Школьного, лікаря-дерматовенеролога, керівника медичного центру MultiMed (Київ), головного лікаря, провідного фахівця з лазерних та ін'єкційних технологій в естетичній медицині, сертифікованого тренера міжнародного класу з плазмотерапії компанії MultiMed SCHOOL, сертифікованого тренера з лазерних технологій компанії Asclepion Laser Technologies (Німеччина), котрий докладно розповість про унікальні протоколи поєднання RF-ліфтингу та iPRF-плазми з LED-терапією та вражаючими результатами для вирішення надскладних проблем зі шкірою пацієнтів.

Вас чекає цінна практична інформація, ексклюзивні протоколи, приклади до/після з вражаючими результатами та корисні лайфхаки!

Обов’язково загляньте до наших стендів!

ALFA-експерти з апаратних технологій та космецевтики із задоволенням чекатимуть на Вас, щоб продемонструвати унікальні особливості найкрутіших апаратів та познайомлять з ексклюзивними професійними засобами легендарного італійського професійного бренду [ comfort zone ], проконсультують та відповідатимуть на ваші запитання!

Конгрес відбудеться:
10-11 жовтня
м. Київ, КВЦ «ПАРКОВИЙ», Паркова дорога, 16А

До зустрічі на S Congress 3.0!

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.