Головні beauty-новинки вересня 2021

Beauty HUB зібрав для вас найбільш цікаві й актуальні новинки косметики, що вийшли цього місяця. Саме час вписати їх до свого осіннього б’юті-художнього альбому і почати експериментувати з макіяжем вже зараз!

Перший місяць осені традиційно готує нас до переходу на більш приглушені, нейтральні та глибокі відтінки у макіяжі, хоча місце для сміливих і барвистих експериментів все ж залишиться. Редакція Beauty HUB пропонує яскраво провести цю осінь, озброївшись головними косметичними новинками сезону від популярних б’юті-брендів.

[ Comfort Zone ] Sacred Nature Youth Serum

Серед підбірки видання виділяє ексклюзивну омолоджувальну сироватку для обличчя Sacred Nature Youth Serum від італійського бренду доглядової професійної косметики [ comfort zone ] – концентрат молодості у флаконі. Засіб призначено для миттєвого сяйва та насиченості шкіри, обіцяє буквально після нанесення зробити її більш м’якою й оксамитовою, при цьому працюючи на зволоження, захист і зміцнення. Сироватка легко всмоктується і підходить всім типам шкіри. Об’єм 30 мл.

Джерело bhub.com.ua

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.