Науково-практичний симпозіум “Здоров"я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття”

Незабаром, 10-11 грудня відбудеться надзвичайна подія для естетичної медицини - науково-практичний симпозіум “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття”

ALFA-команда - ексклюзивний представник Asclepion Laser Technologies, що виступає партнером заходу, вже готова до цієї події та запрошує Вас до участі!

На симпозіумі на Вас чекають унікальні доповіді провідних медичних експертів України в галузі акушерства та гінекології, репродуктології, дієтології та ін.

В рамках заходу відбудеться виступ від Авєріної Владлєни Ігорівни, лікаря-дерматовенеролога, котра у своїй практиці та практиці лікарів Averina Clinic використовує інноваційний ербієвий лазер Asclepion MCL31 Juliet від німецького гіганта лазеробудування  Asclepion Laser Technologies

Наші ALFA-експерти з апаратних технологій із задоволенням чекатимуть на Вас на нашому стенді, продемонструють унікальні особливості найкрутіших апаратів, проконсультують та будуть відповідати на ваші запитання!

До зустрічі на симпозіумі!

Симпозіум відбудеться:
10-11.12.2021
Ramada Encore Kyiv
м. Київ, Столичне шосе, 103

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.