HARPER'S BAZAAR рекомендує VIORA та STARVAC

Наведення краси, корекція недоліків та моделювання тіла за допомогою естетичних апаратів давно популярні, але серед безлічі обладнання виділяють та рекомендують тільки найкращі, які швидко, абсолютно безпечно та безболісно дають відмінний результат!

HARPER

Редакція авторитетного видання Harper's Bazaar Ukraine зібрала найпрогресивніші методики омолодження, корекції недоліків, програми оздоровлення та корекції фігури.

Мультиплатформа Viora представлена як найкращий спосіб боротьби з гіперпігментацією, відмінний апарат для вирівнювання кольору обличчя, повернення йому чітких обрисів або надання губам природнього та чуттєвого об’єму.

VIORA V10, V20, V30 - ізраїльська мультифункціональна платформа для естетичного бізнесу. Завдяки поєднанню безлічі унікальних технологій в одному апараті Viora, ви можете запропонувати своїм клієнтам численні варіанти вирішення естетичних проблем. Кожна технологія доступна при застосуванні різних маніпул, фільтрів та наконечників.

STARVAC DXSMART у статті відмітили як найефективніший апарат для корекції та моделювання фігури.

Процедури на обох апаратах цілком безпечні та безболісні. VIORA має сертифікати FDA, СЄ та Український Сертифікат Відповідності, а STARVAC - ISO, CЄ та Український Сертифікат Відповідності.

Почніть вже сьогодні омолоджувати та оздоровлювати своїх клієнтів, як це робить Gravimed 

Статтю шукайте на сторінках Harpers BAZAAR квітень 2021

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

5 процедур, які допоможуть пережити зиму

Тепло, релакс та вітаміни — універсальна формула від якої шкіра сяятиме, волосся блищатиме, а настрій іскритиметься, не дивлячись на холоди.

Читати детальніше

Онлайн-вебінар з лікарями Гравімед – жінкам буде цікаво!

Онлайн-Вебінар проведуть акушер-гінеколог, доктор медичних наук та професор Суханова Ауріка Альбертівна разом із дерматовенерологом – дерматокосметологом Вереніновою Вікторією Петрівною.

Читати детальніше

Zerobody відгуки Vogue Ukraine

Режим перезавантаження: як флоатинг допомагає відновитись за 30 хвилин

Читати детальніше