Прямий ефір, котрий суперважливо та необхідно передивитися!

Ексклюзивні учасники, світові експерти та мегацікава тема «Лікування рубців різноманітного генезу».

Президент компанії Asclepion Laser Technologies  Dr. Danilo Leggieri розповів про останні розробки компанії та сучасні дослідження, які проводяться на території України. Якщо ви за новітні технології, то така інформація захопить ваш дух!

Щоб стати кращим з кращих та бути в тренді, необхідно знати сучасні світові тенденції!
Саме цю тему відкрив Директор з розвитку компанії AlfaSPA та спікер Asclepion Laser Technologies Олексій Пісарєв. 6 головних трендів, що підкорять ваших клієнтів! Обов’язково запишіть та реалізуйте!

Науковий експерт Asclepion Ukraine, к.м.н., відомий лікар-дерматовенеролог Олександр Туркевич вносить новітні технології в українську естетичну медицину. Його досвід вражає! Олександр розповідає про різні види рубців та методи їх лікування. Він рекомендує та уже практикує всі переваги німецької якості від Asclepion Laser Technologies.

Ербієвий лазер Asclepion MCL31 Dermablate має надсучасні можливості та випереджає всі види лазерів, що існують насьогодні. Бажаєте докладніше?

Переваги MCL31 Dermablate, результати до та після, відповіді на запитання, процедура з післяопераційним рубцем - все це дивіться у записі прямого ефіру на сторінці Facebook AlfaSPA Development.

Facebook

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.