5 РЕЧЕЙ, ПРО ЯКІ НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ ЦІЄЇ ВЕСНИ

Новий подих сил, бадьорості, чудового самопочуття та легкості асоціюється з весною, погоджуєтесь? Це магічний час, коли зникає зимова депресія і ви стаєте окрилені та енергійні, хіба не так?

Редакція Marie Claire зібрала для вас весняний чек-лист, де нагадує, про що не варто забувати в цей сезон. Сподіваємось, ця добірка трішки полегшить вам життя і додасть чудового весняного настрою.

Крім оновлення гардеробу, купівлі нового чемодану та планування літньої поїздки, редакція Marie Claire рекомендує потурбуватися про своє тіло, а саме додати вітамінів до раціону, зайнятись спортом та ходити на процедури Starvac.

«Вже зовсім скоро соціальні мережі вибухнуть від мемів на тему схуднення до літнього сезону. Щоб вони вам не набридали, а влітку ви дійсно почували себе пречудово, приготуйте санчата з весни, а точніше — ваше тіло. Спробуйте новий вид спорту, наприклад бокс. Спорт варто міксувати зі здоровим збалансованим харчуванням та доглядом за тілом, аби результат був вибуховим. Зверніть увагу на Starvac — апарат нового покоління, який ефективно усуває жирові відкладення, моделює контури обличчя і тіла, ліквідує целюліт, в’ялість м’язів і шкіри. Хіба не такого результату ми всі намагаємось досягнути?

Процедура Starvac представлена в різних куточках України, якщо бажаєте знайти свого фахівця, пишіть нам в інстаграм, допоможемо.

Стаття Marie Claire

Другие статьи

Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Мы предоставляем информацию исключительно профессионалам, поэтому мы просим вас предоставить документы, подтверждающие ваше образование.
Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время, чтобы уточнить детали и рассчитать окупаемость Вашего бизнеса.
Рассчет мы осуществляем абсолютно бесплатно.
Форма подписки
Заказать обратный звонок!
Спасибо!
Ваша заявка сохранена.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка :(
При сохранении заявки возникла ошибка сервера.
Попробуйте позже или сообщите нам о проблеме.