Bright Serum Booster – Сироватка-бустер «Сяйво шкіри» зображення 7
Bright Serum Booster – Сироватка-бустер «Сяйво шкіри» зображення 8

Bright Serum Booster – Сироватка-бустер «Сяйво шкіри»

  • Код: 80375
  • 60 мл

Інформація про продукт

Опис

Ексклюзивна сироватка для пробудження природної краси шкіри та боротьби з пігментацією. Унікальна формула містить новітні інгредієнти, які ефективно освітлюють гіперпігментовану шкіру. Азелаїл дигліцинат калію (похідне азелаїнової кислоти) надає спрямовану дію на причини гіперпігментації у всіх шарах шкіри, сприяє зменшенню видимих ​​плям та запобігає появі нових.

 

Стабілізована форма вітаміну С має виражену антиоксидантну дію, стимулює синтез колагену, усуває ознаки стресу, значно покращує колір обличчя та повертає шкірі здоровий вигляд. 

Показання

Пігментні плями, тьмяний колір обличчя, вирівнювання тону обличчя.

Застосування

Змішайте в долоні 1-3 краплі сироватки-бустера із сироваткою-базою «Гідрозахист» до отримання однорідної рідини. Нанесіть легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання.

Протокол процедури: Помістіть вміст однієї піпетки базової сироватки «Гідрозахист» в долоню (зробіть один натиск). Додайте 1-3 краплі сироватки-бустера «Сяйво». Ретельно змішайте сироватки між собою. Нанесіть легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання. Потім нанесіть маску за типом та потребами шкіри клієнта. 

Склад

Гліцерин, азелаїл дигліцинат калію (похідна гліцину та азелаїнової кислоти), лимонна кислота, похідне аскорбінової кислоти, рН 4,3. Дериват азелаїнової кислоти спрямований вплив на пігментацію. Зменшення видимості та профілактика пігментних плям. Стабілізований вітамін С сприяє зменшенню пігменту в епідермісі, знижує інтенсивність забарвлення темних плям. 

Вас також може зацікавити

Hydrostem – Регенеруюча антивікова сироватка

Захист від стресу та забруднення
Дізнатися більше