Collagen Sheet Mask - Колагенова маска
Collagen Sheet Mask - Колагенова маска

Collagen Sheet Mask - Колагенова маска

  • Код: 2110

Інформація про продукт

Опис

Основа колагенової маски - ліофілізований колаген. Активна дія маски обумовлена ​​властивістю гідроколоїду пов'язувати та утримувати вологу в епідермісі у 30 разів більше за власну вагу. В результаті цієї властивості утворюється повітропроникна, вологоутримуюча плівка на поверхні шкіри, що дає яскраво виражений зволожуючий, ліфтинговий ефекти. Крім цього, маска покращує мікроциркуляцію, активізує обмін речовин та прискорює процеси клітинної регенерації. Маска ефективна після проведення поверхневих пілінгів та для покращення процесів відновлення шкіри.

Показання

Експрес-догляд.

Зневоднена шкіра, відновлення після агресивних косметичних процедур і хронічної інсоляції, омолоджувальні процедури.

Професійна маска для всіх типів шкіри, яка прекрасно зволожує і відновлює еластичність і
щільність шкіри. Після контакту з водою маска перетворюється на “другу шкіру”, забезпечуючи ідеальну пенетрацію активних компонентів і розчинного колагену.

Результати на шкірі:
Забезпечує подвійний рівень зволоженості: миттєвий результат і довгостроковий, накопичувальний
ефект. Шкіра набуває текстуру персика.

Застосування

Накласти суху маску на очищену шкіру обличчя, щоб визначити положення розрізів для носа, рота і, за бажанням, для очей. Виконати розрізи, після цього прикласти суху маску до обличчя, поєднавши отвори. Нанести на маску активатор і розгладити за допомогою пензлика, моделюючи по всій поверхні обличчя.

Активатор: як активатор можна використовувати Тонік-лосьйон для сухої та чутливої ​​шкіри. Для посилення дії активатора можна додати лосьйон 2-5 мл концентрату по проблемі.

Почніть просочувати колагеновий лист на лобі, потім поступово просувайтеся вниз, приділяючи увагу всім сухим ділянкам листа. Переконайтеся, що на масці не залишилося бульбашок, скористайтеся шпателем, щоб забезпечити гладку поверхню колагенового листа. Час експозиції: 20 хвилин.

Почніть знімати маску з шиї, поступово просуваючись до чола.
Видаліть будь-які надлишки за допомогою Праймінг гель-лосьйону.
Як лікувальний курс: один раз на тиждень протягом трьох тижнів.
Як підтримуючий догляд: один раз на три тижні.

Склад

Колаген (92,1%). Потужний зволожуючий агент. Гіпоалергенно, без консервантів, без ароматів.