Modelling Mask – Моделююча маска (альгінат)
Modelling Mask – Моделююча маска (альгінат)

Modelling Mask – Моделююча маска (альгінат)

  • Код: 2100

Інформація про продукт

Опис

Легка, гідрогелева текстура маски-плівки має виражену зволожуючу, живильну і пом’якшувальну дії. Створює відчуття комфорту, миттєво заспокоює і відновлює подразнену шкіру.

 

Біосахариди і гіалуронова кислота на довгий час зволожують шкіру, підвищують пружність і еластичність. Масло жожоба дозволяє застосовувати маску для проблемної шкіри (запобігає появі акне), а також при дерматитах.

Показання
  • експрес-догляд.
  • в протоколі омолоджуючих процедур (формування контуру обличчя).
  • зневоднена шкіра зі зниженим тонусом.
Застосування

Вміст 1 саше (30г) змішати з 90мл розчину (10 мл концентрату за проблемою + 80мл тоніка за типом шкіри) або дистильованої (бутильованої) води кімнатної температури до утворення однорідної маси. Нанести вираженим рівномірним шаром на шкіру обличчя і шиї. Залишити до пластифікації.

Особливі умови: курсове застосування 3 процедури 1 раз на тиждень.

Підтримуючі процедури – 1 раз на 3 тижні.

 

Протокол процедури: Відкрийте саше, висипте вміст в спеціальну гнучку миску, призначену для розведення альгінатів. Змішайте пудру з 90мл води кімнатної температури. Перемішуйте маску до тих пір, поки не отримаєте еластичну і рівномірну по текстурі пасту без грудочок.
Маска швидко пластифікується, тому наносити її необхідно широкими і швидкими рухами. Попередньо захистіть очі клієнта за допомогою ватних дисків. Почніть наносити маску з шиї, поступово просуваючись у напрямку до чола (крім області губ).

Час експозиції: 15 хвилин.

 

Підніміть маску по контуру приблизно на 1см. Видаліть одним рухом, починаючи з шиї у напрямку до чола. Залишки маски видаліть з шкіри за допомогою Праймінг-гель лосьйону (80125).

Уникайте зони навколо очей і губ.


Не мийте миску одразу після нанесення маски. Почекайте, поки залишки суміші висохнуть, потім видаліть їх за допомогою паперового рушника. Маска застигає і може заблокувати просвіт труби.

Склад

Діатомова земля, альгінат, сульфат кальцію, натрієва сіль пірофосфорної кислоти.