Nutri-Lift Serum Booster - Сироватка-бустер "Нутрі-Ліфт" зображення 7
Nutri-Lift Serum Booster - Сироватка-бустер "Нутрі-Ліфт" зображення 8

Nutri-Lift Serum Booster - Сироватка-бустер "Нутрі-Ліфт"

  • Код: 80475
  • 60 мл

Інформація про продукт

Опис

Ексклюзивна anti-age сироватка із потужним ліфтинг-ефектом. Активна формула активує роботу природних захисних механізмів клітин шкіри, зміцнює структуру фібробластів, відповідальних за синтез колагену та еластину.

 

Комплекс Nutri-lift розгладжує, зволожує та підтягує шкіру, перешкоджає утворенню мімічних зморшок. Відновлює пружність та еластичність шкіри.

Показання

Вікові зміни (зморшки, втрата тонусу і пружності), гравітаційний птоз.

Використання

Змішайте в долоні 1-3 краплі сироватки-бустера з сироваткою «Гідрозахист» до отримання однорідної рідини. Нанесіть легкими масажними рухами на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання.

Протокол процедури: Помістіть вміст однієї піпетки базової сироватки «Гідро-захист» в долоньку (зробіть одне натискання). Додайте 1-3 краплі сироватки-бустера «Живлення Ліфтинг». Ретельно змішайте сироватки між собою. Нанесіть легкими масажними рухами на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання. Потім нанесіть маску за типом і потребам шкіри клієнта.

Склад

Гліцерин, натрій ДНК, лимонна кислота, рН 3,8.
Комплекс Nutri-lift посилює активність факторів росту, підвищує еластичність і зміцнює каркас шкіри. Формує контури обличчя.

Вас також може зацікавити

Hydrostem – Регенеруюча антивікова сироватка

Захист від стресу та забруднення
Дізнатися більше

Comfort Serum Booster – Сироватка-бустер «Комфорт» для чутливої та пошкодженої шкіри

Дізнатися більше