Soothing Cream Mask – Крем-маска для чутливої шкіри pH 6.0
Soothing Cream Mask – Крем-маска для чутливої шкіри pH 6.0

Soothing Cream Mask – Крем-маска для чутливої шкіри pH 6.0

  • Код: 5465

Інформація про продукт

Опис

Спеціальна крем-маска для догляду за чутливою та реактивною шкірою. Інноваційний заспокійливий та антистресовий комплекси «3D Щаслива шкіра» створені для збільшення пристосування шкіри та роблять її більш стійкою до зовнішньої агресії. Сквалан, лляна олія та олія Ши, що входять до складу, швидко проникають у шкіру, пом'якшують і живлять її.

 

За рахунок великого вмісту поліненасичених жирних кислот омега-3 і омега 6, вітамінів А, В, К, Е, F (що входять до складу олій) крем-маска чудово відновлює суху, схильну до подразнення, потьмянілу від нестачі вітамінів шкіру. Гліцеритинова кислота відіграє важливу роль і має заспокійливі, протизапальні властивості, що пом'якшують шкіру.

 

Саркозин – амінокислота природного походження, нормалізує вироблення шкірного Себуму та є відмінним кондиціонером. Комбінація крему-маски та заспокійливого концентрату серії «3D Щаслива шкіра» – ідеальне поєднання у програмі з догляду за чутливою, схильною до подразнень шкірою.

Показання

Догляд за чутливою і реактивною шкірою.

Склад

Рослинний гліцерин, сквалан, олія Ши, бісаболол, токаферил ацетат (вітамін Е), олія лляного насіння, гліцеритинова кислота, екстракт морських водоростей, амінокислота (саркозин), калій, магній, етилгексилгліцерин.