Le gel ILLUMINANT - Очищуючий та освітлюючий гель

для відновлення та рівного тону шкіри обличчя
Дізнатися більше

Унікальна технологія Starvac Cosmetics стала результатом 40-річного досвіду провідних фахівців Starvac Group у галузі краси та здоров'я, а також тривалого обговорення та обміну досвідом між професіоналами та споживачами косметики для масажних методик.

Косметика Starvac створена спеціально для того, щоб доповнити та посилити дію різних процедур Starvac: антицелюлітна програма, класичний вакуумний масаж, лімфодренажний масаж, СПА-програми, а також освітлююча, регенеруюча та ліфтинг-програма, програма по обличчю, високу ефективність показало її застосування при ручних масажних технологіях.

Компанія Starvac дбає про своїх клієнтів і дотримується всіх сучасних вимог до косметичних препаратів. Тому косметика Starvac не містить парабенів, феноксиетанолу, фталатів. Косметика Starvac абсолютно безпечна та схвалена незалежною Асоціацією дерматологів.

До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Активні речовини, що входять до складу косметичних засобів Starvac, дозволяють природним чином відновлювати та підвищувати клітинну активність у тканинах, запобігаючи та зупиняючи розвиток старіння шкіри, целюліту та формування локальних жирових відкладень.

У всіх продуктах косметичної лінії Starvac використовуються інноваційні легкі, нежирні текстури, що характеризуються високою абсорбцією та зручністю застосування. Starvac дбайливо дбає про Вас і Вашу шкіру, вибираючи активні компоненти тільки натурального походження. Парфумерна композиція лінії Starvac створена на основі природних екстрактів, їх легкий, ненав'язливий аромат чудово підходить і для жінок, і для чоловіків.

Косметичні засоби Starvac розроблені спеціально під апаратні методики, не містять агресивних компонентів, що призводять до передчасного виходу апарату та його комплектуючих з ладу, не викликають корозії пластикових та металевих елементів приладів Starvac.

Використовуючи косметику Starvac під час проведення процедури, Ви робите процедуру унікальною для кожного клієнта, процедура стає більш ефективною за рахунок активного впливу на шкіру та підшкірно-жирову клітковину компонентів косметики Starvac.