VERONA EVO
VERONA EVO

VERONA EVO

Багатофункціональна кушетка

Опис

Багатофункціональна кушетка для SPA-процедур та масажу, яка поєднує міцність та елегантність конструкції з винятковим комфортом для клієнта та спеціаліста.

Особливості

Завдяки інноваційному матрацу із системою зняття стресу HBS, регулюванню висоти, нахилу спинки, частини для ніг та положення Тренделенбургу (кут нахилу крісла), кушетка Verona EVO має подвійне призначення. Її можна використовувати як крісло та як ліжко.

Ідеально підходить для широкого спектру SPA-процедур, включаючи масаж обличчя та тіла.

Перетворення з ліжка на крісло

Verona Evo оснащена повністю електрично регульованою спинкою та ніжками. Це дозволяє кушетці перетворюватися з положення "ліжко" в положення "крісло".

Ця функція допомагає максимально використовувати приміщення косметологічного кабінету, проводячи різні процедури на одному обладнанні: процедури догляду за обличчям і тілом, інтенсивні масажі і навіть педикюр.

Регулювання висоти та нахилу

Verona Evo обладнана системою регулювання висоти та нахилу з можливістю перекидання  спинки до максимуму 10 °.

Компанія Lemi ретельно вивчала різні положення нахилів для того, щоб гарантувати повноцінний комфорт для клієнта та спеціаліста. Перекидання спинки дозволяє повністю розслабити та подовживати ділянку хребта пацієнта, зменшуючи  тиск м'язів.

Система HBS (система зняття напруги)

Масажна кушетка Verona Evo оснащена двома регульованими підлокітниками зі змінним нахилом і вбудованим підголовником, в якому є спеціальний отвір для обличчя із заглушкою.

Ця система під назвою "HBS (Head Back Shoulder) Stress Relief System" пропонує довершену ергономіку для голови, спини та плечей клієнта, що дозволяє йому повністю розслабитись, досягти стану  повного релаксу.

Технічні характеристики:

Розміри ложа матраца (Д * Ш * В): 202 * 74 * 12 см;

Вага кушетки: 100 кг;

Допустиме навантаження до: 200 кг;

Напруга: 230/110V ac;

Частота: 50/60 Гц;

Сила струму: 1,5 А;

Загальна вага із пакованням: 115 кг;

Габарити паковання  (Д * Ш * В): 209 * 89 * 88 см;

Об'єм: 1,64 м³.

Країна виробник

Італія