Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше

Меблі для перукарні від Alfaspa

У компанії ALFA Medical & SPA Development є все, що знадобиться для перукарні або надання відповідних послуг у салонах краси. Ми продаємо меблі та обладнання преміальних італійських брендів, якість яких підтверджено сертифікатами та відгуками фахівців з усього світу. Якщо ви тільки робите перші кроки в б'юті-індустрії, допоможемо розібратися у функціональності, розповімо, як влаштовані ті чи інші предмети меблів, підкажемо, як зібрати гарний комплект, щоб підкреслити дизайн вашого кабінету.

Крісла та інше оснащення для перукарень

Усі предмети меблів, які представлені у нас, виготовлені з якісних і міцних матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Вони витримані в нейтральних відтінках, тому впишуться в будь-який стиль інтер'єру. Що є в нас:

  • Мийка для перукарні - виробники випускають різні моделі, зокрема повноцінний мобільний хаб для догляду за волоссям. Це повністю автономна установка, яка не вимагає підключення до централізованих комунікацій. Вона забезпечує комфортну роботу для майстра і релаксацію для клієнта.
  • Стільці для перукарні - призначені для фахівців і клієнтів, а також для оснащення зони рецепції. Більшість моделей на коліщатках, що дає змогу швидко переміщати їх з місця на місце.
  • Мультифункціональні столи для перукарень - це може бути крісло-стіл для виконання різних процедур у багатопрофільному салоні, а також стіл із підсвічуванням, шухлядами, уловлювачем пилу для манікюру.
  • Тумби і візки для перукарні - виконані в лаконічному дизайні, оснащені коліщатками і різними відсіками для зберігання інструментів, аксесуарів, косметичних продуктів.
  • Шафи для перукарні - чудові зручні системи зберігання, де майстер може залишити свій змінний одяг, залишати інструменти, інгредієнти для косметики, тару тощо.
  • Кушетки - призначені для різних СПА-процедур, функціональність залежить від моделі, їх встановлюють у салонах, готелях, SPA-центрах тощо.

Якщо ви тільки відкриваєте перукарню або салон краси, подумайте, які саме послуги збираєтеся надавати, щоб вибрати конкретні предмети меблів, яку кількість вільного простору маєте в своєму розпорядженні. Наприклад, у невеликому приміщенні встановлення громіздкої кушетки для SPA нераціональне, у такому разі краще обладнати кабінет компактними мобільними предметами. Навпаки, якщо у вас просторий косметологічний салон або клініка, можна вибрати багатофункціональні крісла та кушетки, які дають змогу проводити різні процедури.

Наші менеджери можуть провести для вас розрахунок окупності обладнання, а також допомогти скласти ефективний бізнес-план для отримання максимального прибутку. Ми регулярно організовуємо курси підвищення кваліфікації та інші навчальні заходи для фахівців б'юті-сфери, де ви зможете дізнатися про актуальні тенденції, поставити запитання про обладнання та поліпшити власні навички.

Обладнання для перукарні в Україні

Щоб купити все для перукарні, вивчіть каталог і подумайте, які саме предмети вам потрібні. Далі заповніть онлайн-анкету, щоб дізнатися ціну предметів і зв'язатися з менеджерами для докладного обговорення. Ми організуємо доставку товарів по Україні транспортними компаніями, можемо допомогти з установкою і налаштуванням, якщо це необхідно. Телефонуйте або пишіть нам, якщо маєте будь-які запитання, пов'язані з обладнанням і його функціональністю.