Бельгійське обладнання для діагностики шкіри та інших досліджень

Callegari

Апарати для діагностики шкіри в Україні Callegari зображення 4

Історія бренду

У 1961 році компанія самостійно розробила та запропонувала світовому ринку унікальний апарат, що дозволяє виконувати діагностику шкіри. Це дало можливість безлічі організацій по всьому світу почати проводити процедури дослідження стану шкіри обличчя, тіла і волосся.

У 1998 році Callegari увійшла до Catellani Group, що складається і по сьогодні з трьох складових: Callegari Srl, Catellani Diagnostics та Noras. Callegari Srl займається розробкою та виробництвом апаратів діагностики та скринінгу для провідних компаній з догляду за шкірою, велнес студій та медичних компаній.

Діяльність Catellani Diagnostics спрямована на створення препаратів для сектора первинної медико-санітарної допомоги, а також дослідження та розробку нових препаратів.

Noras займається реставрацією військових літаків та не має відношення до медичної сфери.

За п'ять років компанія Callegari утвердилася як провідний постачальник пристроїв для пунктів надання медичної допомоги в аптеках.

У 2009 році компанія Callegari відкрила філію у Бельгії, щоб безпосередньо обслуговувати регіон Бенілюкс.

Сьогодні Callegari пропонує широкий асортимент унікальних революційних діагностичних пристроїв для професіоналів по всьому світу через дистриб'юторські мережі та філії.

У цьому престижному будинку 15 століття (Castello Dei Diritti) команда висококваліфікованих співробітників щодня координує продажі, обслуговування клієнтів та фінанси, сприяючи позитивній тенденції зростання компанії.

Апарати для діагностики шкіри в Україні Callegari зображення 5

Виробничо-технологічний штаб

У виробничо-технологічному корпусі розташовані науково-дослідний відділ, відділ спеціалістів з продукції, відділ виробництва хімічних елементів, відділ забезпечення якості, відділ нормативно-правового регулювання та відділ логістики.

Разом команда вчених, інженерів та фахівців працює над тим, щоб надати медичним працівникам найкращу продукцію, увагу до клієнтів та якість для їхньої практики.

 

Принцип роботи діагностичних систем

Діагностичні апарати Callegari (Бельгія) представлені унікальною системою Soft Plus, яка за незначні 10-15 хвилин здатна:

  • провести діагностику стану шкіри пацієнта
  • сформувати висновки за результатом оцінки, що проводиться
  • запропонувати спектр оптимальних процедур щодо покращення стану шкіри та волосся, а також вести облік бази клієнтів, які є в салоні/клініці косметологічних препаратів та пропонувати їх пацієнтам.

Можливість підтримки та роботи апаратури з системою Windows дозволяє додатково зберігати всі необхідні дані на комп'ютер та карти пам'яті.

Soft Plus є чудовим помічником для: хірургів, терапевтів, косметологів та інших лікарів перед проведенням серйозних процедур на тілі, призначенням лікування та оперативним втручанням. Апарат здатний провести оцінку стану:

Soft Plus є чудовим помічником для:

  1. Волосяного покриву, визначити його густоту та можливість проведення сеансів видалення волосся
  2. Шкіри перед процедурами лазерного лікування
  3. Вплив сонячних променів, дати рекомендації щодо доглядових засобів
  4. Шкіри на біологічний вік, дати поради з антивікового догляду, як уникнути перших ознак старіння
  5. Шкіри при лікуванні акне, підібрати оптимальне лікування
  6. Чутливої ​​шкіри, схильної до появи куперозу, почервоніння, лущення
Апарати для діагностики шкіри в Україні Callegari зображення 6