Меблі та обладнання для косметологічних центрів, SPA, фітнес-центрів, масажних кабінетів та готелів

Nilo

Nilo Target Beauty

Багатофункціональне крісло для догляду за обличчям і тілом, макіяжу

Дізнатися більше
Меблі для салонів краси Nilo Spa Design зображення 44

Цей бренд був створений понад 20 років тому італійським концерном Maletti Group. За цей час компанія Nilo Spa Design стала еталоном естетичності, високої якості та сучасного дизайну.

Компанія Nilo Spa Design була заснована з метою запропонувати дизайнерські рішення для всіх місць, де в основу стає хороше самопочуття. Завдяки багаторічній співпраці з найкращими дизайнерами компанія завжди може запропонувати своїм клієнтам унікальні меблі з неповторним характером.

Готелі, спа-салони, оздоровчі центри, центри краси, тренажерні зали та велнес-зони, які бажають позиціонувати себе на ринку в преміальному сегменті, знаходять у Nilo Spa Design ідеального партнера для оснащення свого центру.

Меблі для салонів краси Nilo Spa Design зображення 45

Багатофункціональні кушетки та крісла є флагманом компанії. Завдяки власному відділу досліджень і розробок та власному конструкторському бюро, компанія згодом розробила ряд продуктів, ексклюзивних не лише за дизайном, але й функціональності та ергономіки, як для клієнта, так і для фахівця.

Мультифункціональні кушетки доповнюються меблями та аксесуарами, які створюють затишну атмосферу для унікального та незабутнього wellness-досвіду.

Nilo оснащує одні з найкращих центрів краси, спа-салонів та готелів по всьому світу

Меблі для салонів краси Nilo Spa Design зображення 46

Масажні кушетки Nilo та багатофункціональні крісла разом із сервісними меблями, табуретами та різноманітними аксесуарами – це комплексне рішення для вашого бізнесу.

Завдяки зображенням і фотографіям різних проектів, ви зможете отримати натхнення для створення свого ідеального простору і визначити концепцію, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Обслуговування

Фірмові меблі Nilo для спа-салонів, оздоровчих та медичних центрів відрізняються оперативним обслуговуванням клієнтів. Персонал Nilo пропонує уважну та ефективну службу підтримки, яка готова задовольнити будь-яку потребу в режимі реального часу.

Служба підтримки включає ремонт меблів, фурнітури та обладнання. 

Високоякісні меблі для вашого бізнесу від ALFA Development

Якщо ви власник бізнесу, пов'язаного з естетичною медициною, меблі від виробника Nilo Spa Design стануть незамінним інструментом у роботі.

Звернувшись до компанії ALFA Development, ви заощаджуєте час на пошуки надійного постачальника, доставку, перевірку якості, введення в експлуатацію та навчання співробітників.

Ми все це зробимо самостійно, залишивши вам лише готове для проведення сеансів робоче місце.

Наша команда надає послуги з проектування спа та велнес-центрів, реалізуючи кожну деталь проекту в повному обсязі, враховуючи потреби та професійні очікування клієнтів, а також останні тенденції у сфері функціональності та дизайну.

Якщо ви ще не зробили вибір на користь італійської якості та інноваційних технологій, швидше зателефонуйте нам!