Провідні ізраїльські технології для естетичної медицини

Viora Sinclair

Компанія VIORA (Ізраїль) є світовим лідером серед виробників косметологічних апаратів для естетичної медицини.

Понад 18 років підприємство займається виробництвом професійного обладнання, пропонуючи клієнтам найсучасніші на сьогоднішній день методи вирішення проблем в естетичній медицині та косметології: RF, IPL, Nd:YAG, мікродермабразію, лазерний ліполіз, електропорацію та інші технології.

Бренд VIORA – це провідний виробник естетичних рішень, заснований у 2003 році в Ізраїлі, який постійно прагне рости разом зі своїми клієнтами, надаючи технологію Fusion® тисячам професіоналів естетичної медицини по всьому світу.

Неінвазивна продукція Viora представлена ​​у більш ніж 65 країнах світу і спрямована на усунення широкого спектру проблем зовнішнього вигляду.

Обладнання дозволяє вирішувати найчастіше затребувані сьогодні завдання боротьби зі старінням, контурування тіла та обличчя, зменшення целюліту, усунення акне, зменшення розтяжок, видалення волосся, освітлення та інших.

Постійно зростаючий колектив професіоналів компанії VIORA складається з інженерів у галузі медицини, дерматологів, пластичних хірургів та керівників бренду, чия злагоджена робота, багаторічний практикуючий досвід та знання, дозволяють створювати унікальний та високоефективний продукт.

Якість та безпека

Компанія Viora прагне дотримуватись найвищих галузевих стандартів у виробництві медичних виробів.

Вся продукція Viora відповідає стандарту ISO 13485, а також Правилам якості США та стандартам GMP, вимогам Директиви ЄС для медичних виробів.

Конкретні апарати також сертифіковані необхідними дозволами та/або директивами відповідно до країн, де використовується обладнання Viora (FDA, Medical ISO, CE, CFDA, KFDA, TFDA, Health Canada, Thai FDA, HAS, TGA та інші).

Перед постачанням кожної партії, апарати проходять тестування кваліфікованими працівниками у відповідних умовах лабораторії.

Рішення купити апарати від VIORA дозволить вивести сервіс на новий професійний рівень та значно підвищити якість послуг, що надаються клієнтам.

Широкий спектр платформ охоплює найпопулярніші процедури

Представлені виробником платформи дозволяють вибрати кожному салону і клініці саме те, що їм необхідно, спираючись на процедури, що проводяться.

Серед найпопулярніших апаратів від виробника VIORA слід виділити V10/V20/V30, PRISTINE та INFUSION, які ефективно надають низку процедур в галузях:

  • радіочастотної терапії
  • систем фототерапії
  • фракційного омолодження
  • лазерних технологій
  • мікродермабразії
  • неінвазивної мезотерапії та інших
Широкий спектр платформ охоплює найпопулярніші процедури

Апарати VIORA від офіційного дистриб'ютора - ALFA Development

Обладнання від VIORA, створене на заводі в Ізраїлі, є лідером продажів продукції в галузі дерматології у всьому світі.

Бренд розробив унікальну технологію CORE, яка дозволяє контролювати глибину нагріву індивідуально для кожного клієнта, впливаючи лише на цільові шари шкіри та волокна, а також використовувати три різні радіочастоти (0.8 МГц, 1.7 МГц та 2.45 МГц) та їх одночасну комбінацію в одному імпульсі.

Використовуючи перераховані вище режими в комбінації з вакуумною терапією, можна досягти у пацієнтів збільшення кровообігу локально в оброблюваній зоні, стимулювати виведення надлишків води з організму і зменшити обсяг жирових клітин безболісно і безпечно.

Будучи офіційним дистриб'ютором в Україні, компанія ALFA Development оперативно постачає замовнику новинки в лінійці апаратів, деталі, частини обладнання та додатковий інструментарій

Вигідне придбання для вашого бізнесу: платформи VIORA від ALFA Development

Купуючи продукцію від виробника VIORA у нашій компанії, ви отримуєте оптимальне рішення для вашого бізнесу, яке може бути виконане під ключ. Ми подбаємо про все: від постачання апаратів та проведення інструктажу з персоналом до постійної підтримки клієнтів у нашому сервісному центрі.

Вибирайте найкраще, звертайтесь до ALFA Development!