Starpool Classic Elegance Sauna

Сучасна класична сауна з елегантним дизайном

Розрахувати окупність
Starpool Classic Elegance Sauna зображення 4

Елегантність є результатом ретельного відбору найнадійніших матеріалів для створення продукту, перевіреного у всіх його аспектах та функціональних можливостях. Три різні види деревини для обшивки стін: з можливістю вертикальних або горизонтальних планок і два різні види деревини для лавок допомагають знайти найкраще рішення, щоб вписатися в інтер’єр, де буде встановлена сауна.

З сауною Elegance, де розважливість доповнює традицію, ви завжди отримаєте вдалий вибір.

Classic Collection - повна лінія традиційних оздоровчих саун із безліччю стилів - від альпійського до елегантно класичного, але оздоблені сучасним стилем, технологіями та елементами.

Індивідуально-підібраний асортимент саун з унікальними лініями, що підкреслюють особливість SPA.

Starpool Classic Elegance Sauna зображення 5

Starpool Classic Elegance Sauna зображення 6

В цих саунах шлях до функціональності проходить через ретельний підбір матеріалів та технологій, тим самим підвищуючи естетичні властивості за допомогою надзвичайного багатства ідеальних деталей.

Натхнення від традиційного арабського хамаму та давньоримських терм отримало нове, сучасне життя, яке наповнене дизайном, стилем та технологіями.

ClassicCollection - це дорогоцінний букет із натурального дерева для саун, де кожна з них розповідає свою історію, виконану з каліброваних кольорів та вишуканої текстури, що ідеально збігається з місцем, яке облаштовано ними. 

Файли
Подібне обладнання