Класична високоякісна сауна у сучасному стилі

Класична високоякісна сауна у сучасному стилі

Розрахувати окупність
Starpool Classic Executive Sauna зображення 4

Executive - це сауна від Starpool із чистим та сучасним виконанням. Ретельно продумане планування, в якому різні функції покладені на кілька основних форм та матеріалів, щоб забезпечити максимальну ефективність використання. В результаті вийшов високоякісний продукт, який завдяки якості деревини та акуратності формальних ліній поєднує високопрофесійні характеристики і сучасний стиль.

Classic Collection - повна лінія традиційних оздоровчих саун із безліччю стилів - від альпійського до елегантно класичного, але оздоблені сучасним стилем, технологіями та елементами.

Індивідуально-підібраний асортимент саун з унікальними лініями, що підкреслюють особливість SPA.

Starpool Classic Executive Sauna зображення 5

Starpool Classic Executive Sauna зображення 6

В цих саунах шлях до функціональності проходить через ретельний підбір матеріалів та технологій, тим самим підвищуючи естетичні властивості за допомогою надзвичайного багатства ідеальних деталей.

Натхнення від традиційного арабського хамаму та давньоримських терм отримало нове, сучасне життя, яке наповнене дизайном, стилем та технологіями.

ClassicCollection - це дорогоцінний букет із натурального дерева для саун, де кожна з них розповідає свою історію, виконану з каліброваних кольорів та вишуканої текстури, що ідеально збігається з місцем, яке облаштовано ними.

Файли
Подібне обладнання