Starpool Classic Stube Sauna

Класична сауна з сучасним дизайном домашньої печі

Розрахувати окупність
Starpool Classic Stube Sauna зображення 4

Назва цієї сауни походить від домашньої зони, що опалюється центральною піччю. Дружня атмосфера, в якій із задоволенням проживається радість кількох миттєвостей, де тепло дерева, відтінків витриманої червоної ялиці долини Фьємме (Італія) та кам'яні елементи доставляють типове огортаюче тепло гірського середовища.

Classic Collection - повна лінія традиційних оздоровчих саун із безліччю стилів - від альпійського до елегантно класичного, але оздоблені сучасним стилем, технологіями та елементами.

Індивідуально-підібраний асортимент саун з унікальними лініями, що підкреслюють особливість SPA.

Starpool Classic Stube Sauna зображення 5

Starpool Classic Stube Sauna зображення 6

В цих саунах шлях до функціональності проходить через ретельний підбір матеріалів та технологій, тим самим підвищуючи естетичні властивості за допомогою надзвичайного багатства ідеальних деталей.

ClassicCollection - це дорогоцінний букет із натурального дерева для саун, де кожна з них розповідає свою історію, виконану з каліброваних кольорів та вишуканої текстури, що ідеально збігається з місцем, яке облаштовано ними.

Натхнення від традиційного арабського хамаму та давньоримських терм отримало нове, сучасне життя, яке наповнене дизайном, стилем та технологіями.

Файли
Подібне обладнання