Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Розрахувати окупність
Starpool Zerobody зображення 4

ВІДНОВИ СВОЄ ТІЛО ТА РОЗУМ

Starpool Zerobody зображення 5

Zerobody – це високотехнологічна кушетка, революційний продукт у сфері сухої флотації та глибокої релаксації, що досягається під час плавання у воді. Zerobody поєднує у собі незвичайні фізичні та психологічні переваги невагомості з надзвичайною швидкістю та простотою використання: тіло піднімається над 400 літрами теплої води за допомогою інноваційної запатентованої мембрани.

Zerobody підходить для всіх, без вікових обмежень та протипоказань, навіть якщо зовсім мало часу на процедуру, є фізичні недоліки, психологічні перешкоди, такі як гідрофобія чи клаустрофобія, або людині важко розслабитися у воді, або вона не вміє плавати…

Starpool Zerobody зображення 6

Starpool Zerobody зображення 7

 

Коли людина перебуває в теплих обіймах води Zerobody, її центральна нервова система звільняється від будь-яких зовнішніх подразників, а мозок може проявити весь свій незвичайний потенціал, тоді як тіло розслаблюється та відновлюється.

Флотація забезпечує унікальний стан, коли ваш розум вільний, спокійний і зосереджений: це найкраща умова для швидкого навчання. Саме тому Starpool розробив цифрову розвиваючу платформу, зміст якої може дати вам глобальне відчуття благополуччя. Разом із Zerobody надаються програми з розвитку мислення, дихальні техніки та розслабляючі музичні композиції, для повного відновлення організму.

Флотація - технологія, що стрімко набирає популярності. Вона забезпечує незвичайний комфорт, релакс і почуття космічної невагомості.

Ця процедура запускає абсолютно природні, властиві організму процеси, надає сильний вплив одразу на кількох рівнях – фізичному, емоційному та інтелектуальному.

У цьому стані стимулюється вироблення ендорфінів – «молекул щастя» і ви, ніби розчиняєтеся в просторі та часі, відчуваючи почуття радості, безпеки та умиротворення.

У кушетці втілена технологія сухого флоатингу, що поєднується з м'яким теплом, хромотерапією та спеціально підібраною музикою (6 різних музичних треків в ритмі природи).

Starpool Zerobody зображення 8
Чому Zerobody - це зручна, проста у використанні система, яка підходить для всіх?

Starpool Zerobody зображення 9
 • вам не потрібно роздягатися та контактувати з водою, отже, не потрібно приймати душ, сушити волосся, робити макіяж тощо;
 • вам потрібно менше часу, щоб повністю розслабитися, оскільки ваш розум не сприймає потенційний ризик "утоплення";
 • Zerobody може використовуватися тими, хто має тимчасові протипоказання до контакту з водою (травми, пов'язки, гіпс тощо);
 • на кушетці ви можете проводити додаткові косметологічні процедури, такі як водоростеві, грязьові та гелеві обгортання.

Переваги для вашого здоров'я від Starpool Zerobody®

Флотація - це метод відновлення тіла та розуму. Його переваги охоплюють різні аспекти нашого повсякденного життя: від лікування безсоння до зняття хронічного болю, від покращення когнітивних здібностей до спортивного відновлення після травм.

Під час плавання активізуються певні зони мозку, стимулюючи фізіологічну реакцію, протилежну стресу, та покращуючи розумові здібності. Тим часом, відсутність точок дотику чинить сприятливий вплив на організм.

Starpool Zerobody зображення 10
ВІДНОВЛЕННЯ ТІЛА
ВІДНОВЛЕННЯ РОЗУМУ
 • Зняття болю в м’язах і суглобах
 • Зняття напруги хребта
 • Поліпшення кровообігу
 • Відновлення м'язів для спортсменів та активних людей
 • Ефективна боротьба зі стресом і тривогою
 • Покращення настрою
 • Покращення якості сну та зниження безсоння
 • Краща зосередженість і концентрація уваги
Starpool Zerobody зображення 11

Як щодо думки вчених? Zerobody – це неймовірно!

РІВЕНЬ СТРЕСУ

Не всі знають, що стрес можна визначити кількісно, ​​вимірявши рівень кортизолу у крові. Флотація знижує його рівень вдвічі більше, порівняно з традиційним релакс-ліжком.

Серед основних причин стресу і розумової втоми виділяють постійну нездорову балаканину в голові: наші думки займають нас, а негативне ставлення руйнує настрій день у день. Усвідомлення привчає розум до нової організації, чіткого бачення реальності, що дозволяє вирішувати щоденні проблеми за допомогою конструктивного та позитивного способу. А якщо додати і переваги флотації для тіла, то безсумнівно можна знайти підвищену здатність дивитись на склянку води як на напівповну!


Джерело: Turner, J. and Fine, T. (1983). Effects of relaxation associated with brief restricted environmental stimulation therapy (REST) on plasma cortisol, ACTH, and LH. Biofeedback and Self-Regulation, 8(1), pp.115-126.

Starpool Zerobody зображення 12

Starpool Zerobody зображення 13
ПОКАЗНИКИ НАСТРОЮ

Сеанс флотації підіймає настрій і сприяє виробленню серотоніну - "гормону щастя".

Під час флотації Ваш розум позбавлений будь-яких зовнішніх подразників та необхідності виконання звичайних функцій (як-от підтримка ваги, рівноваги, температури). Таким чином, він легше вивільняє серотонін, з подальшим сприйняттям глибокого психофізичного благополуччя.

 

Джерело: Kjellgren, A., Sundequist, U., Norlander, T. and Archer, T. (2001). Effects of Flotation-REST on Muscle Tension Pain. Pain Research and Management, 6(4), pp.181-189.

ЯКІСТЬ СНУ

Проблеми зі сном? Флотація позитивно впливає на якість сну, спричиняє ефективні та тривалі результати.

Zerobody сприяє швидшому засипанню, тіло повністю розслаблюється та поринає в тривалий глибокий сон. Ваш біологічний годинник починає працювати краще.

Впливаючи на параметри ендокринних залоз, що регулюють ритм сну і неспання, флотаційна терапія перетворюється на ідеального союзника мандрівників.


Джерело: Kjellgren, A. and Westman, J. (2014). Beneficial effects of treatment with sensory isolation in flotation-tank as a preventive health-care intervention – a randomized controlled pilot trial. BMC Complementary and Alternative Medicine, 14(1).

Starpool Zerobody зображення 14

Starpool Zerobody зображення 15
ВІДНОВЛЕННЯ М'ЯЗІВ

Вже після першого сеансу флотації біль у м'язах значно зменшується, що забезпечує швидше відновлення енергетичного рівня та регенерацію тканин.

Флотація (особливо, якщо вона проводиться часто), гарантує тривалість роботи м’язів та кращу оксигенацію тканин. Насправді флотація дозволяє зменшити запалення та рівень накопиченого лактату; загалом, тіло і розум стають більш підготовленими до фізичних зусиль. Ось чому потім стає легше чинити опір втомі та добре відомому відчуттю «Я вже не можу!»

 

Джерело: Driller, M. and Argus, C. (2016). Flotation restricted environmental stimulation therapy and napping on mood state and muscle soreness in elite athletes: A novel recovery strategy?.Performance Enhancement & Health, 5(2), pp.60-65

Управління кушеткою Zerobody

Starpool Zerobody зображення 16 Starpool Zerobody зображення 17

ЧАС

Управління тривалістю сеансу відповідно до ваших потреб.

 

ПОЧАТОК

Електронне керування поверхнею Zerobody; опускаючи її, ви звільняєте необхідне місце для води, яка оточуватиме ваше тіло з "сухим" ефектом.

 

ЗАВЕРШЕННЯ

Електронне управління зупинки сеансу, повернення поверхні у вихідне положення для полегшення виходу з води.

КОЛІР

Активація rgb-світлодіодних смужок; ви самі вибираєте бажаний колір або вмикаєте перемикання між кольорами.

 

МАСАЖ

Активація ніжних струменів води на нижню частину спини (поперечний водний масаж).

 

ТЕМПЕРАТУРА

Регулювання температури води до ваших уподобань.

 

ЗРУЧНЕ ТА БЕЗТУРБОТНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ У БУДЬ-ЯКОМУ ПРИМІЩЕННІ

 • Простота в інсталяції, догляді та обслуговуванні
 • При використанні системи Zerobody немає потреби у спеціальному персоналі та підключенні до водостоку
 • Можливість налаштування дизайну та програмного забезпечення
 • Низький рівень споживання енергії
 • Підлаштування під наявний простір 
 • Ми гарантуємо технічне обслуговування в будь-який час
 • Гнучка формула закупівлі
 • Набір цифрового маркетингу для внутрішнього і зовнішнього просування
Starpool Zerobody зображення 18
ПРОДУКТ ОДИН, МОЖЛИВОСТЕЙ ВИКОРИСТАННЯ БАГАТО
Starpool Zerobody зображення 19
Zerobody у вас вдома
Starpool Zerobody зображення 20
Zerobody у фітнес-центрі
Starpool Zerobody зображення 21
Zerobody в офісі
Starpool Zerobody зображення 22
Zerobody у готелі чи SPA-центрі
Відеоогляд
Starpool Zerobody зображення 41
Starpool Zerobody зображення 42
Starpool Zerobody зображення 43
Starpool Zerobody зображення 44
Starpool Zerobody зображення 45
Starpool Zerobody зображення 46
Starpool Zerobody зображення 47
Технічні характеристики
Габарити (ДхШхВ) 232 x 112 x 74 (+25 Д для версії XL) см
Напруга 230 В, 1L+N+PE

Максимальне споживання

2500 Вт

Частота

50/60 Гц – 16 А

Структура

Сталева конструкція, покрита лаком і пофарбована в колір дерева, з непрямим освітленням каскадного управління за периметром. Ванна з нержавіючої сталі, покрита м'якою тканиною з набиванням.

Максимальна місткість

130 кг

Маса нетто

200 кг (+ 30 кг для версії XL)

Експлуатаційна маса

600 кг (+ 90 кг для версії XL)

Обсяг води

400 л (+ 60 л для версії XL)

Водообмін

Щорічно і (або) відповідно до хіміко-фізичних особливостей джерела води

Час нагрівання води

+ 2 °С/год

Вимоги до інсталяції

Мережевий штепсельний з'єднувач стандарту CEE 7/4

Входи і виходи для підключення води поруч (рекомендується) Активна точка доступу до мережі Ethernet

Сертифікати

Сертифікація СЕ, сертифікація UL ETL

Покриття

Тканина

Меланжева тканина з ефектом покриття шерстю. Дана тканина має натуральний вигляд і поєднує в собі чудові характеристики, дивовижний зовнішній вигляд і стильні кольори.

 

Блакитна еко-шкіра

Водостійка витривала синтетична шкіра, що забезпечує легку чистку.

 

Вінтажна еко-шкіра

Синтетична шкіра з ефектом старовини. Завдяки навмисно виконаних нерівностей, шкіра виглядає гарною і вишуканою.

 

Натуральна шкіра

Цінний міцний гарний матеріал. Даний комплект містить мішок для зберігання.

 

Передній бік: тривимірна тканина з відкритою сіткою і тривимірною структурою. Контраст створює шестигранний пористий ефект. Зворотний бік: чиста вогнестійка антистатична новозеландська шерсть, що дихає. Текстура підкреслює форми і лінії і надає кольорам вишуканість і яскравість.

Файли
Подібне обладнання
Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.

Дізнатися більше
Starpool Spatable

Дизайнерський стіл для SPA процедур з підігрівом, душем та хромотерапією

Дізнатися більше