Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone]

Як професійна косметологія допомагає відновитись від стресу та віднайти ресурс навіть під час війни

Що є першим необхідним кроком на шляху подолання стресу та побудови стійкості? Відновлення основних стовпів фізичного здоров’я – достатній сон, харчування та спорт – та повернення до звичної рутини. Зокрема, в ці категорії входять догляд за тілом та салонні процедури.

‟ Особливо сильний запит нині формується на процедури відновлення та відпочинку. ”

Мабуть, немає українця чи українки, що не переживали б зараз стрес. Якщо не коригувати цей стан, він може стати хронічним та отруїти всі сфери життя – і зовнішній вигляд також.

Деякі відомі косметичні бренди вже розробили цілісні ритуали для антистрес-догляду. Це готові сценарії салонних процедур, що допомагають відновитись, заземлитись, перезавантажитись та віднайти баланс. Зокрема, науковці бренду [comfort zone] що входить до Davines Group (Італія), розробили ритуал TRANQUILLITY™.

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 1
Ритуал TRANQUILLITY™

Як народилась ідея цього ритуалу?

Науковий комітет бренду звернув увагу на комплексний негативний вплив стресу на загальний стан здоров’я та зовнішній вигляд. Дистрес може проявлятись декількома шляхами – наприклад, через фізичну напругу, що маніфестується постійною втомою, порушеннями травлення та тьмяним кольором обличчя.

З іншого боку, стрес може заявити про себе через психічну напругу. Людині в стресі складно сконцентруватись, вона відчуває втрату мотивацію та депресивні симптоми – що також негативно відбивається на здоров’ї взагалі та на здоров’ї шкіри зокрема. Зрештою, стрес проявляється у порушенні соціальних звичок. Людям складніше спілкуватись, вони можуть уникати інших.

Ритуал TRANQUILLITY™ створений, аби долати всі прояви стресу та розвивати стійкість до нього. Відповідь [comfort zone] на наслідки стресу – комплексний режим. Він складається з трьох елементів: аромат, дотик та музика. Ідея в тому, щоб залучити якомога більше каналів сприйняття та передати відчуття спокою та розслаблення кожному.

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 2
Ритуал TRANQUILLITY™ створений, аби долати всі прояви стресу та розвивати стійкість до нього

Додаткова сильна сторона режиму TRANQUILLITY™ – корекція проблем зі сном. Депривація та розлади сну – типовий наслідок стресу, небезпечний для краси та здоров’я шкіри. Він має і більш серйозні наслідки. Людина недарма проводить уві сні треть життя. Під час сну відновлюється мозок, структурується пам’ять, синтезуються необхідні для функціонування організму гормони. Тож проблеми сну – не «косметичні» проблеми; це серйозне порушення, з яким необхідно працювати. Як це робить TRANQUILLITY™?

Аромат TRANQUILLITY™

Можливо, один із найвпізнаваніших ароматів б’юті-ринку по всьому світу вже протягом багатьох років, TRANQUILLITY™ від [comfort zone] поєднує ноти кедру, солодкого апельсину, ефірні олії троянди, сандалу, герані та ветиверу. Цей букет особливий не самим лише ароматом: науковці бренду підібрали складові, що досягають лімбічної системи та стимулюють вироблення молекул-месенджерів, які впливають на емоції. Це – розробка нейробіолога та дерматолога доктора Агірре, члена наукового комітету [comfort zone].

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 3
Культовий аромат TRANQUILLITY™ існує у різних форматах

Ароматична комбінація TRANQUILLITY™ завжди використовуються на початку всіх процедур бренду: вона допомагає винирнути з надшвидкого темпу сьогодення та перелаштуватись на розслаблення та відпочинок.

Культовий аромат TRANQUILLITY™ існує у різних форматах. Зокрема, [comfort zone] розробили такі продукти, що можуть використовуватись у домашньому та професійному догляді:

 • Мікс ефірних олій. Допомагає розслабитись та відновити почуття гармонії протягом дня. Покращує якість сну. Можна використовувати в чистому вигляді, наносячи декілька крапель на точки пульсу, або додати у лосьйон чи крем для тіла.
 • Олія. Її можна наносити безпосередньо на тіло – олія робить шкіру шовковою без ефекту жирності. Також олію пропонують розводити у воді для прийому ванни: вона перетворюється на молочну рідину та має сильний ефект на ментальну сферу, знімаючи напругу та стрес.
 • Крем для душу. Ароматизує та робить шкіру ніжнішою, забезпечуючи додаткову легку ексфоліацію.
 • Емульсія для тіла. Легко вбирається та залишає ледь помітний аромат.
 • Крем. Завдяки багатій текстурі його можна використовувати під час масажів та вдома, перетворюючи б’юті-рутину на повноцінний ритуал. Зволожує навіть дуже суху шкіру, заспокоює та знімає стрес.
Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 4
[comfort zone] розробили такі продукти, що можуть використовуватись у домашньому та професійному догляді

Звук TRANQUILLITY™

Tranquillity™ Sound ­розроблено спеціально для однойменного ритуалу відновлення та релаксації. Це – постійно повторюваний звук, що з кожним колом додає нові ноти та відтінки звучання, аж поки не утворить довершену мелодію. Після цього додані ноти поступово «вилучаються» з мелодії, поки не залишиться один базовий тон.

Це схоже на серцебиття; на ньому легко зосередитись та отримати дещо гіпнотичний ефект медитації. А постійне повторення робить звук знайомим та зрозумілим, що створює для мозку відчуття впізнаваності. Такі умови заспокоюють та знижують рівні тривожності.

Музика допомагає і терапевту: завдяки повільному стабільному ритму вона дозволяє ефективніше виконувати масаж.

Масаж

Заключний акорд процедури TRANQUILLITY™, масаж виконується з використанням ароматерапії, спеціальних пензлів та унікальних технік з аюрведи та індонезійських ритуалів. Повільні та гіпнотичні рухи терапевта допомагають розслабитись та зануритись в глибокий сон.

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 5
Коли шкіру стимулюють тонкими та повільними рухами, це викликає відчуття спокою та звільнення від напруги

Чому масаж TRANQUILLITY™ виконується з пензлями? Додаючи цей елемент до ритуалу, науковий комітет [comfort zone] спирався на дослідження, проведені на С-тактильних волокнах – їх ще називають «каналами задоволення» людини. За результатами дослідження, коли шкіру стимулюють тонкими та повільними рухами, це викликає відчуття спокою та звільнення від напруги. Тож вчені обрали для ритуалу плоскі та широкі пензлі, легкі, як пір’їнки.

Масаж спирається не лише на аксесуари, але й на дотики долоней спеціаліста. Для масажу спини Sea Malay в ритуалі використовуються техніки аюрведичної медицини. Рухи терапевта повторюють геометричні форми, які дублюють та поступово замінюють одна одну. Водночас він робить обережні, ледве помітні, гойдаючі рухи, ніби заколисуючи клієнта. Така комбінація знімає напругу, що накопичилась в тілі, залишаючи його водночас бадьорим та відпочилим.

Масаж рук та ніг відбувається за іншою технологією. Тут лікарі також запозичили прийом з аюрведи, пропонуючи робити легкі делікатні дотики кінчиками пальців по так званих точках Наді. Це стимулює м’язи, кровоносну та нервову системи.

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 6
Повільні та гіпнотичні рухи терапевта допомагають розслабитись та зануритись в глибокий сон

[Comfort Zone] — італійський професійний бренд, який входить до Davines Group.

 

Останні 20 років у лабораторії компанії вивчають, як об’єднати наукові інновації з екстрактами рослин. Результат — косметика, яка відновлює баланс шкіри та береже ресурси довкілля.

Бренд використовує найкращі інгредієнти натурального походження, високотехнологічні молекули й системи носіїв, не використовує компонентів тваринного походження, силіконів, мінеральних олив, парабенів, штучних барвників, SLS, а також поступово відмовляється від усіх етоксилатів і акрилатів. Ефективність формул, що їх розробили фахівці внутрішньої науково-дослідної лабораторії та протестували косметологи, клінічно підтверджена. Всі вони підхожі для веганів.

Aнтистрес-догляд TRANQUILLITY™, [comfort zone] зображення 7
Всю продукцію виготовляють в Італії на заводі Davines Village

Всю продукцію виготовляють в Італії на заводі Davines Village, виробничому підприємстві з нульовим рівнем емісії вуглецю, на якому застосовується поновлювана енергетика. Паковання засобів — екологічне й повністю придатне для вторинного перероблення. [Comfort zone] компенсує викиди вуглекислого газу завдяки EthioTrees — спеціальному проєкту з відновлення лісових насаджень і соціальної регенерації в Ефіопії.

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Світлана
20 вересень 2022, 12:02
Хочу на процедуру, де можна пройти в Києві?
  Адмін
  20 вересень 2022, 12:23(Коментар було змінено)
  Доброго дня, ви можете знайти салон в Києві, який працює з космецевтикою Comfort Zone у СПА-локаторі сайту comfortzoneskin.com.ua/spa-locator
  Написати коментар
  Детальніше

  Дивіться інші статті ALFA-блогу

  Найцікавіші б'юті-подарунки на новий рік – 2021

  Ідеї для б'ютіголиків від harpersbazaar.com.ua

  Читати детальніше

  5 питань про те, як працює LED-терапія у косметології

  Beauty-редакція популярного видання www.harpersbazaar.com.ua вирішила розібратись, як працює LED-терапія

  Читати детальніше

  Стиснено про фотоомоложення обличчя- вся найважливіша інформація в одній статті

  Читати детальніше