Б'юті амбасадор Даша Астаф’єва

Б

Даша Астаф’єва, б'юті амбасадор компанії ALFA Development, вже багато років користується американською професійною космецевтикою HydroPeptide. Саме цей бренд став порятунком для гіперчутливої, схильної до алергії шкіри української зірки.

Даша щиро ділиться своєю знахідкою з рідними та найближчими друзями.

#repost @da_astafieva

«Мне 34 года, и я рада, что выгляжу на свой возраст!
Благодаря знакомству с @hydropeptide_ukraine мне нечего скрывать, и всегда есть чем поделиться с девушками, которые как и я когда-то, имеют проблемы с кожей.

Самым большим комплиментом в этой истории считаю то, что все мои близкие, подруги и даже Мама доверяют мне и моему выбору, и тоже выбирают HydroPeptide.

Я искренне за качественный домашний уход, и за ответственность перед окружающей средой)"

Підписуйтеся на наші соціальні мережі: Facebook та Instagram

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Розклад подій на травень

ALFA Medical & Spa Development запрошує відвідати події травня 2026! На Вас чекає підвищення кваліфікації в апаратній косметології, актуальні протоколи та новинки від провідних космецевтичних брендів. Реєструйтеся вже зараз!

Читати детальніше

Апаратна корекція фігури: як вибрати універсальний апарат

Ідеальна фігура, відновлення після фізичних навантажень, ліфтинг оюличчя, покращення росту волосся. Це все про один апарат, який стане незамінним помічником у кабінеті спеціаліста.

Читати детальніше

Розклад ALFA-навчання на вересень

У вересні ALFA-команда підготувала для Вас цікаву навчальну програму - 3 семінари та вебінар від досвідчених фахівців чекають на вас цього місяця. Знайомство з брендами, презентація нових продуктів та новітні апаратні технології - не пропустіть!

Читати детальніше