Б'юті-амбасадор французької професійної космецевтики SoSkin Paris - Соня Плакидюк

Б

Сьогодні у нас велике свято!

Знайомтеся з прекрасним б'юті-амбасадором преміальної французької професійної космецевтики SoSkin Paris - Сонею Плакидюк

Найпопулярніша fashion & celebrity фотографиня в Україні, чарівна ведуча шоу "Супер Топ-модель по-українськи", дивовижна жінка з найпрогресивнішими та оригінальними поглядами в beauty індустрії - довіряє догляд за своєю красою SoSkin Paris!

Соня поділиться з вами ексклюзивними порадами, розкриє секрети зіркового догляду за зовнішністю і, звичайно ж, творчим натхненням — згодом ви дізнаєтеся про найефективніші принципи і методи збереження природної краси разом з SoSkin Ukraine!

Соня Плакидюк сьогодні відзначає день народження! Вітаємо! І саме в цей, важливий для кожної людини день, вона повідомляє про вибір SoSkin Paris - ми дуже цінуємо таку щирість і довіру, та обіцяємо дбайливо оберігати ніжну красу нашого амбасадора!

Слідкуйте за новинами Соні Плакидюк @moi_sofism і оновленнями на наших сторінках у facebook та instagram - попереду новий розділ з чесним поглядом на салонні процедури та домашній догляд з максимальною користю для вашого здоров’я!

Б
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Процедури, які треба зробити за місяць, за тиждень і за день до Нового року, щоб сяяти на вечірці та після неї

Редакція журналу Vogue представила добірку процедур, прокоментовані фахівцями, які рекомендує зробити до Нового року, щоб розкішно виглядати на урочистості!

Читати докладніше

Епіляція апаратом The EpiLab з насадкою XL – висока швидкість надання послуг та якість родом з Німеччини

В основі принципу роботи апарату The EpiLab від Asclepion лежить технологія лазерного впливу на шкіру та підшкірні шари дерми

Читати докладніше

Зміна сезону: Кращі засоби для догляду за шкірою на осінь

Beauty-редакція www.buro247.ua допомагає підібрати найкращі засоби на осінь

Читати докладніше