Бьюті-гід: правила захисту від сонця

Про базові правила захисту від сонця розповідають експерти марки HydroPeptide Ерін Ларсон та епігенетик, д-р Ніл Кітчен

Бьюті-гід: правила захисту від сонця зображення 1

Найважливіше, що потрібно знати про сонцезахист, - це те, що він необхідний. Кожен день. Для захисту особи краще вибирати засоби з мінеральними (фізичними) блоками - діоксидом титану, оксидом цинку або їх комбінацією. Існують також хімічні фільтри, але деякі з них можуть бути небезпечними для шкіри - і для навколишнього середовища.

Найкраща репутація – у авобензону (avobenzone), гомосалату (homosalate), октокрілену (octocrylene) та октил саліцилату (octisalate). У поєднанні вони стабілізують одне одного, що зрештою благотворно впливає на шкіру. Рекомендуємо вибирати сонцезахисні засоби з антиоксидантами.

Трапляється, що сонцезахисні засоби викликають алергію - причому реакція може виникнути на будь-який компонент, - це непередбачено і може статися з кожним. Така реакція найчастіше з'являється на хімічні фільтри. По всьому світу все частіше забороняють використання оксибензону та октиноксату у сонцезахисних засобах, оскільки вони дуже шкодять навколишньому середовищу.

Якщо говорити про те, який тип фільтрів віддати перевагу, то ми завжди радимо фізичні (мінеральні) – менше ризику, що вони спричинять роздратування. Оксид цинку – найкраще, що можна вибрати.

Навчитися читати етикетки сонцезахисних засобів нескладно. Проблема в тому, що для них у світі не існує єдиної системи позначень. Гарантувати ефективність продукту жодна абревіатура не може. Найкраще, що можна зробити, - оцінити, в якому порядку є активні речовини в переліку інгредієнтів. Перші позиції свідчать про їхню високу концентрацію.

Абревіатура SPF означає "сонцезахисний фактор" (sun protection factor) і визначає, скільки променів заблоковано. SPF 30 (мінімум) рекомендується для щоденного застосування – чи то в місті, чи в горах. Для активного проведення часу на сонці ми рекомендуємо SPF 50 і вище. І, звичайно, не важливо, хмарно на вулиці чи сонячно.

Наносити сонцезахист треба кожні дві години, а також після кожного купання та інших справ, які могли послабити захист – наприклад, при активному потовиділенні. Внаслідок правильного сонцезахисту шкіра не обгорає, не з'являються пігментні плями або зморшки.

Бьюті-гід: правила захисту від сонця зображення 2

Підкреслити красу шкіри влітку можна не так за допомогою засмаги, як за допомогою мерехтливих засобів зі світловідбиваючими частинками. Найкращі з них працюють не просто як декоративна косметика, але ще й зволожують та живлять шкіру.

Бьюті-спільнота завжди сперечається, як правильно наносити сонцезахисний крем: до макіяжу або після, перед зволоженням або поверх. Так ось, засоби з мінеральними фільтрами (ми пам'ятаємо, це діоксид титану або цинку) наносять поверх догляду (сироваток, зволожуючих засобів тощо), але перед макіяжем. Засоби з хімічними фільтрами можна наносити перед зволоженням.

Бьюті-гід: правила захисту від сонця зображення 3

Кількість засобу, необхідного для повного та беззастережного захисту від сонця, може коливатися – банально, але факт – залежно від форми обличчя та розмірів тіла. Важливо переконатися, що засіб нанесено рівно, достатньо.

Важливо пам'ятати, що не будь-який тональний засіб забезпечить необхідний захист від сонця. Тому санскрин краще використовувати на додаток до макіяжу або замість нього.

Наука захисту шкіри від сонця розвивається. З'являються більш досконалі склади: легші в нанесенні, менш помітні, зручні для щоденного застосування. Головне знайти "свій" засіб. Це піде на благо і здоров'ю, і свіжості шкіри.

Вибрати сонцезахисні засоби HydroPeptide та купити їх можна тут

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Контентна година від AlfaSPA Development на S Congress 2020!

1 година інтенсиву, що прокачає вашу бізнес-стратегію та методи лікування естетичних проблем.

Читати детальніше

Гідромасаж для схуднення - ефективна водна процедура, що має ряд особливостей

Підводний гідромасаж є одним із найприємніших способів позбавлення від зайвої ваги та целюліту

Читати детальніше

З Днем медичного працівника

Від щирого серця вітаємо усіх медиків з професійним святом!

Читати детальніше