[COMFORT ZONE] офіційно в Україні!

Важлива подія для ALFA-команди та б’юті ринку України!

Відтепер легендарний преміальний італійський бренд професійної космецевтики [ comfort zone ] від Davines Group офіційно в Україні!

Ласкаво просимо до [ comfort zone ]

[COMFORT ZONE] офіційно в Україні! зображення 1

Це місце для всіх, хто прагне ефективно та надійно піклуватися про себе та інших. Приєднуйтесь до нас та пропонуйте своїм клієнтам свідомі косметологічні рішення якісно нового рівня, виготовлені в Італії зі знанням своєї справи й турботою про вас.

Comfort Zone Consious Skin Science - це свідома наука про шкіру. Кожен вибір, який ми робимо у нашому житті, впливає на нашу шкіру та навколишній світ. Наш свідомий догляд за шкірою передбачає застосування науково обґрунтованих, стійких, орієнтованих на результат рішень, що забезпечують комфорт шкіри, глибоке почуття здоров'я та повагу до навколишнього середовища.

[ comfort zone ] відбирає найкращі інгредієнти натурального походження, найпередовіші високотехнологічні молекули та системи носіїв, не використовує компоненти тваринного походження, силікони, мінеральні олії, парабени, штучні барвники, SLS, а також поступово відмовляється від усіх етоксилатів та акрилатів. Формули [ comfort zone ] розроблені внутрішньою науково-дослідною лабораторією, протестовані косметологами, і їхня ефективність клінічно доведена. Усі вони підходять для веганів.

Вся продукція виготовляється в Італії на заводі Davines Village, виробничому підприємстві з нульовим рівнем емісії вуглецю, на якому застосовується відновлювана енергетика. Упаковка [ comfort zone ] екологічна та повністю придатна для вторинної переробки. [ comfort zone ] компенсує викиди вуглекислого газу завдяки EthioTrees — спеціальному проєктові з відновлення лісових насаджень та соціальної регенерації в Ефіопії.

Запрошуємо Вас приєднатися до свідомого beauty-підходу щодо збереження здоров’я та краси кожного з нас та нашої планети у цілому!

Вітання від Simone Sighnolfi, директора відділу міжнародних продажів [ comfort zone ], дивіться у нашому відео!

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

[COMFORT ZONE] офіційно в Україні! зображення 2
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Як правильно вибирати обладнання

Ключові моменти для інвестора

Читати докладніше

ALFA-вебінар "Як правильно вибрати якісне обладнання"

Вперше! Ексклюзивний ALFA-вебінар! Повний ЧЕК-ЛИСТ для ІНВЕСТОРА. Година максимально корисної інформації, без прив’язки до брендів.

Читати докладніше

З Днем Захисника України!

Дорогі захисники, дозвольте привітати Вас зі святом мужності та патріотизму, святом історії та відданості – З Днем Захисника України.

Читати докладніше