[ comfort zone ] змінює формулу сонцезахисних засобів

 [ comfort zone ] змінює формулу своїх сонцезахисних кремів, щоб вони не завдавали шкоди світовому океану

Лінія SUN SOUL сертифікована Plastic Bank, соціальним підприємством, яке будує екосистеми з переробки відходів у слаборозвинених країнах, для боротьби із забрудненням океану пластиком / [ comfort zone ]

Лабораторія досліджень та розробок компанії [ comfort zone ] змінила формулу лінійки сонцезахисних засобів SUN SOUL, щоб забезпечити колекцію передовими позиціями в галузі ефективного антивікового сонцезахисного догляду, зберігаючи при цьому концепцію "sustainable".

Стверджується, що засоби SUN SOUL посилюють природний захист шкіри до, під час та після перебування на сонці, запобігаючи сонячним опікам, старінню та пігментним плямам.

Завдяки натуральним інгредієнтам та формулі, яка поєднує в собі фільтри UVA та UVB для забезпечення захисту шкіри, лінія SUN SOUL підтверджує свою безпеку для океанського середовища.

"Доведено, що наші екологічні, водостійкі УФ-фільтри захищають шкіру, при цьому мінімально впливають на океан" - Сесілія Раньєрі

Вчений лабораторії [ comfort zone ], що спеціалізується на екологічному сонцезахисному догляді, Сесілія Раньєрі говорить, що споживачі все більше усвідомлюють необхідність щоденного використання сонцезахисних засобів для своєї шкіри. Однак, важливо також допомогти їм зробити відповідальний вибір, який не вплине на світовий океан.

"Недавні дослідження впливу засобів догляду за шкірою на коралові рифи показали, що сонцезахисні засоби, в складі котрих оксибензон і октиноксат, можуть суттєво пошкодити водні екосистеми", - пояснює Сесілія.

"З цієї причини ми змінили формулу нашої лінії SUN SOUL, і гарантуємо, що наші продукти містять до 98% біорозкладних інгредієнтів, безпечних для водного середовища".

R&D-команда [ comfort zone ] гарантує, що продукція не містить оксибензон, октокрилен та октиноксат, а також збагачена антивіковим пептидом DNA-defense для підтримки самовідновлення шкіри та забезпечення антиоксидантного захисту.

Сесілія Раньєрі стверджує: "Ультрафіолетові промені впливають на шкіру цілий рік. Навіть у похмурі дні, вони можуть проникати глибоко в шкіру, викликаючи передчасне старіння".

"UVB-промені блокуються хмарами, проте вони все одно можуть викликати сонячний опік. Доведено, що наші екологічні, водостійкі УФ-фільтри захищають шкіру, при цьому мінімально впливають на світовий океан".

"Використання мікроцелюлози з ялинових дерев, також дозволило замінити синтетичні компоненти, такі як акрилати, для забезпечення приємної, шовкової текстури, що швидко вбирається".

З точки зору екологічності та sustainable-підходу, така ж увага була приділена і виробництву, яке на 100% компенсує викиди CO2.

Для виготовлення упаковки SUN SOUL використовується перероблений біопластик із цукрової тростини, а весь процес "Made in Italy" відбувається в [ comfort zone ] Village в Пармі, штаб-квартирі компанії з нульовим рівнем викидів вуглекислого газу, яка використовує у своїй діяльності лише відновлювані джерела енергії.

Колекція SUN SOUL сертифікована Plastic Bank, соціальним підприємством, яке будує екосистеми з переробки відходів у слаборозвинених країнах для боротьби із забрудненням океану пластиком.

На кожен проданий продукт [ comfort zone ], збирається така ж кількість пластику з прибережних районів Філіппін, Бразилії та Індонезії, а ці відходи обмінюються на стабільний дохід та покращення життя місцевого населення.

Джерело: spabusiness.com

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Viktoriia
14 липень 2022, 16:16
Чекаю на нову колекцію, дайте знати, коли можна замовляти)))
  Написати коментар
  Детальніше

  Дивіться інші статті ALFA-блогу

  Косметологічні комбайни - деякі особливості їх вибору та експлуатації

  Косметологічний комбайн - це апаратне забезпечення косметологічного салону, яке дозволяє проводити велику кількість процедур на тому самому приладі.

  Читати докладніше
  SPA-системи STARPOOL. DESIGN TOUR

  У світових умовах індивідуалізації важко здивувати чимось персональним. Але в новому випуску Design Tour ми все-таки спробуємо це зробити!

  Читати докладніше
  Жовтий лазер Asclepion QuadroStarPRO на практиці та з вуст експертів естетичної медицини!

  Професійне онлайн-видання для косметологів та лікарів естетичної медицини @cosmetology.pro.bhub публікує статтю про неймовірно цікаву та корисну подію від провідних експертів України.

  Читати докладніше