DR. Davide Bollati - Про свідомий підхід до створення [ COMFORT ZONE ]

DR. Davide Bollati - Про свідомий підхід до створення [ COMFORT ZONE ] зображення 1

Davines - це піонер “Sustainable Beauty”, сімейна компанія заснована в 1983 році, в Пармі, Італія. Має представництва в 92 країнах із високопрофесійними спеціалістами індустрії краси. Компанія налічує 700 працівників 41-ї національності.

Президентом є Dr. Davide Bollati, фармацевт і хімік-технолог косметичних засобів. Він далекоглядний підприємець, який вірить в Sustainable Beauty, незамінну комбінацію продуктивності і відповідального ставлення до нашої планети.

У 1992 році, після досвіду роботи в міжнародних компаніях у сфері розробки і виробництва косметики, він очолив групу Davines.

Сьогодні він керує компанією, твердо відданий етиці та стійкому розвитку, інноваційним розробкам та зростанню міжнародного бізнесу.

Його відновлюючий підхід до людей і планети надихає на творіння продуктів Davines, а також до екологічних, культурних та соціальних ініціатив.

Приєднуйтесь до [ comfort zone ] та пропонуйте своїм клієнтам свідомі косметологічні рішення якісно нового рівня, розроблені італійськими експертами-хіміками, біологами та дерматологами.

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

DR. Davide Bollati - Про свідомий підхід до створення [ COMFORT ZONE ] зображення 2
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

INTERCHARMУ 2020 бути!

Незабаром відбудеться головна професійна подія beauty-ринку 2020 року - XIX Міжнародна виставка індустрії краси - InterCHARM 2020.

Читати докладніше

Говорить редакція: Reoxy-терапія в клініці алергології й імунології Air Doc

Beauty HUB про ефект роботи унікального апарату з інтервальної гіпоксі-гіперокситерапії. Як проходила процедура, наскільки вона комфортна і багато іншого читайте далі!

Читати докладніше

ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide

21-23 травня пройшла зустріч дистриб’юторів компанії HydroPeptide (США) в м. Роттердам, Нідерланди

Читати докладніше