Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx

Як бренд по догляду за шкірою, HydroPeptide відомий створенням чистих, відзначених нагородами формул засобів. Вони ефективно відновлюють вашу шкіру обличчя та вашу б’юті-рутину, забезпечуючи результати професійного рівня. Ми завжди знаходимося на передових позиціях нашої галузі, а процес досліджень і розробок - це те, до чого ми ставимося дуже серйозно.

Наша новітня біологічна добавка, InnerDerm Rx -  кульмінація довгих випробувань - епігенетик доктор Ніл Кітчен тестує цей засіб довше, ніж будь-хто, - а також це довга співпраця з фахівцями по догляду за шкірою, щоб отримати найпотужніші, найефективніші інгредієнти та запропонувати вам біологічну добавку, яка дійсно зміцнить вашу шкіру. 

Нещодавно ми зустрілися з доктором Нілом, щоб дізнатися більше про те, що робить новітній продукт HydroPeptide таким винятковим.

Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 1

Чому компанія HydroPeptide вирішила, що важливо розробити добавку?

Доктор Ніл:  Наша шкіра є індикатором загального стану здоров'я нашого організму - ми часто можемо визначити за станом шкіри, що хтось почувається погано або перевтомлений. Через це важливо застосовувати цілісний підхід до здоров'я шкіри: як зовні, так і внутрішньо.

Зовнішній підхід включає продукти, які ми наносимо на шкіру, наприклад сироватки, зволожуючі креми та сонцезахисні засоби. Внутрішній підхід включає такі речі, як здорове харчування, вживання великої кількості води і - як ви вже здогадалися - біологічні добавки. Останнє є ключовим доповненням до вашого догляду за шкірою.

 

Як прийом капсул InnerDerm Rx доповнює вашу процедуру догляду за шкірою?

InnerDerm Rx допомагає зміцнити і відновити шкіру, щоб вона могла краще отримувати ефективність від інгредієнтів щоденних засобів. Іншими словами, це може допомогти покращити результати, які ви отримуєте від вашої процедури догляду за шкірою, одночасно захищаючи ваш шкірний бар'єр. Прийом добавок - це спосіб перехресного тренування шкіри, щоб зробити її більш стійкою.

Особисто я постійно тестую нові продукти в рамках досліджень і розробок HydroPeptide, і мені не завжди вдається дотримуватися оптимальної процедури догляду за шкірою. Наразі я тестую новий вражаючий засіб з досить потужним основним інгредієнтом, який вимагає, щоб моя шкіра була в здоровому стані. Інгредієнти InnerDerm Rx дійсно допомагають зміцнити мою шкіру, щоб вона могла реагувати на змінні фактори навколишнього середовища, наприклад як моє тестування.

Хоча цей конкретний приклад може бути не загальним для всіх, ми всі опиняємося в певних обставинах, коли наша шкіра повинна реагувати на фактори навколишнього середовища, які ми не можемо контролювати - наприклад, тривале перебування на сонці або забруднене повітря. InnerDerm Rx зміцнює вашу шкіру і налаштовує її на кращу стійкість, коли вона вступає в контакт з цими факторами. InnerDerm також краще готує шкіру до таких процедур, як хімічний пілінг або мікронідлінг, і підсилює реакцію шкіри на активні інгредієнти - такі як наші улюблені пептиди - у ваших повсякденних засобах по догляду за шкірою.

Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 2

Що сприяє ефективності формули InnerDerm Rx?

Коли ми розробляли InnerDerm Rx, ми думали про ключові інгредієнти, котрі можуть зміцнювати шкіру зсередини. Ми дослідили, які ключові вітаміни та поживні речовини мають клінічні дані, що доводять, як вони зміцнюють стійкість шкіри до поширених проблем.

Наприклад, ми подумали про пошкодження від сонця. Ми завжди повинні використовувати сонцезахисні засоби, такі як Solar Defense SPFале ми також маємо використовувати внутрішній підхід з ключовими інгредієнтами, які мінімізують пошкодження від ультрафіолету. Чим більше ваша шкіра справляється з фільтрацією ультрафіолету, тим краще - незалежно від того, наскільки старанно ми намагаємося, у всіх нас бувають моменти, коли ми опиняємося на сонці без належного захисту.

Ми хотіли, щоб InnerDerm Rx мав формулу, яка б зміцнювала шкіру і працювала в тандемі з щоденними засобами, такими як SPF або сироватками, наприклад HydroStemКоли наша шкіра знаходиться в оптимізованому стані, вона здатна краще сприймати сигнали і максимізувати ефект від антиоксидантів або пептидів в цих щоденних продуктах. 

Звичайно, коли мова йде про дієтичні добавки, вони також повинні доповнювати загальний раціон харчування. Вони не можуть заміняти їжу - реальні результати приходять від підтримки збалансованої дієти та посилення її за допомогою добавок.

Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 3

Які інгредієнти вас найбільше вражають?

Два важливі інгредієнти - це антиоксидант Lycomato™ та олія Ахіфлоу.

Lycomato ™ - це запатентований екстракт. Він має високу дозу лікопіну разом з токоферолами, антиоксидантами та іншими потужними фітонутрієнтами, отриманими з рослини томатів.

Основною функцією Lycomato™ є зміцнення шкіри та підвищення її здатності захищатися від пошкодження ультрафіолетовими променями, забруднення та загального впливу сонця, щоб ваша шкіра була в кращому стані і могла протистояти цим умовам навколишнього середовища. Переваги включають:

  • Збільшення "резервуару" антиоксидантного захисту в шкірі
  • Підтримка здорового кровообігу
  • Покращення природної стійкості до зовнішніх стресових факторів
  • Зменшення впливу сонячних променів на шкіру
  • Підвищення загальної гладкості, щільності та товщини шкіри

Ми обрали саме цей екстракт, після наших клінічних досліджень - фотографії "до" і "після" просто приголомшливі.

Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 4
Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 5
Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 6
Інтерв’ю з епігенетиком доктором Нілом Кітченом про біологічну добавку InnerDerm Rx зображення 7

Для нас також було важливо, щоб InnerDerm Rx мав веганську формулу, щоб його могли приймати абсолютно всі клієнти. Це обмежувало кількість інгредієнтів, які ми могли використовувати, оскільки багато добавок включають продукти тваринного походження. Наприклад, добавки на основі колагену майже завжди мають рибні або отримані з великої рогатої худоби інгредієнти.

Екстракт олії Ахіфлоу є рослинним джерелом омега-3 і 6 жирних кислот. Він веганський, нетоксичний і не містить ГМО. Це одне з найкращих рослинних джерел омега-3 і 6 жирних кислот, які зменшують запалення і підвищують рівень зволоженості шкіри - в цілому зміцнюючи ваш шкірний бар'єр.

Що Вас особисто найбільше вражає в цій добавці?

По-перше, я, мабуть, приймаю InnerDerm Rx довше, ніж будь-хто інший! І я відчуваю, що отримав від цього чудові результати.

Для мене це було однією з найбільш очевидних причин розвитку для HydroPeptide. Дослідження і розробки завжди захоплюючі, і порівнюючи з усіма іншими різноманітними продуктами над якими я працюю, це один з найважливіших.

Особисто мені дуже цікаво знайти способи зміцнення шкіри з віком, адже я теж старію. І як науковець, я завжди намагаюся з'ясувати, як я можу оптимізувати свою ДНК, шкіру та організм в цілому, вживаючи правильні речі. Це включає збалансоване харчування, і також включає прийом InnerDerm Rx. Як епігенетик, я хочу мати за основу свого життя такі цінності: піклуватися про своє здоров'я зовні і зсередини. InnerDerm Rx завершує ефективний, комплексний режим зміцнення для більш гладкої, зволоженої, захищеної шкіри.

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Що таке V-BEAUTY, і навіщо нам засоби догляду за інтимною зоною

Редакція www.buro247.ua вивчила новий напрямок у косметології - Vagina Beauty

Читати детальніше

Продавці краси: як beauty-ритейлери виживають у війну. Частина 2

VOGUE.UA поговорила з лідерами естетичного бізнесу про те, що допомагає їм рухатися далі, та чому краса – справді рятує.

Читати детальніше

ALFA-команда на Aesthetics Medicine Congress UBAME 2021

Одна з мега-подій осені 2021 року завершена!

Читати детальніше