Місія преміальної професійної космецевтики [comfort zone ]

Місія преміальної професійної космецевтики [comfort zone ] зображення 1

[ HOME ] місце де ми буваємо найчастіше, де ми відчуваємо себе невимушено та оточуємо себе людьми та речами, котрі ми любимо

Але наше тіло та душа населяють інші дані нам домівки - нашу планету та нашу шкіру.

Ось чому бренд [ comfort zone ] має на меті створювати комфортне життя для всіх: від фахівців по догляду за шкірою та їх клієнтів до мешканців навколишнього середовища.

[ comfort zone ] - це преміальна професійна космецевтика, що має сертифікацію B Corporation®. Компанія представляє збалансований beauty-підхід, де прагне до Sustainable Beauty [ Стійкої Краси ] та будує відносини, натхненні етикою.

Маючи 20-річний досвід постійних досліджень, лабораторія [ comfort zone ] черпає натхнення в своєму [ Науковому саду ] та забезпечує високоякісний, чистий, орієнтований на результат, стійкий догляд за шкірою, поєднуючи найкраще з науки та природи та свій [ унікальний досвід ].

Уся продукція виробляється в [ Davines Village ] в Пармі, Італія та має представництво у 92-ох країнах із високопрофесійними спеціалістами індустрії краси. Компанія налічує 700 працівників 41-ї національності.

Філософія [ comfort zone ] @comfortzoneskin_ukraine Conscious Skin Science [ свідома наука про шкіру ].

This is home 

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

Місія преміальної професійної космецевтики [comfort zone ] зображення 2
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Power Luxe HydroPeptide - контроль швидкості старіння

Beauty-редакція www.hdfashion.tv представила унікальну новинку 2021 від HydroPeptide – гідроживильний інфузійний крем Power Luxe!

Читати докладніше

Як відновитися після Короновірусу - ТСН

Лікар клініки "Літус" Ірина Літус розповідає ТСН про "метод спортсменів".

Читати докладніше

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури

Після багатьох днів тестування та вивчення інформації редакція Harper's Bazaar обрала найефективніші апаратні процедури від AlfaSPA Development, які допоможуть знайти фігуру мрії

Читати докладніше