Осінь – час засобів з ретинолом

Осінь – час засобів з ретинолом зображення 1

Beauty-редакція Vogue UA знайомить читачів з актуальною осінньою темою - використання ретинолу у догляді. 

Ретинол – це найвідоміший, добре вивчений та дієвий інгредієнт в догляді за шкірою, який пришвидшує оновлення клітин, долає акне, омолоджує шкіру та додає їй сяйливого, здорового вигляду.

Головна заповідь щодо ретиноїдів

Засоби, що містять ретинол або інші ретиноїди, – справді ефективні й дають помітний результат. Але не варто призначати їх собі самостійно, озброївшись "знаннями з інтернету". Жодна рекомендація блогера, жоден матеріал, включно із цим, не має стати сигналом до купівлі. Ретиноїди призначає лікар – це золотий стандарт косметології. Звісно, консультація може тривати у форматі онлайн. Ретиноїди категорично заборонені вагітним. Є й інші протипоказання. Довіряйте вашому дерматологові.

Що таке ретинол

Всі вже встигли вивчити, що ретинол – це одна з численних форм вітаміну А. Ретинол настільки популярний, що цю назву використовують як наймення, майже як "ксерокс" та "джип". Правильніше використовувати назву "ретиноїди" – до того ж форм вітаміну А – безліч, а ретинол – лише одна з них.

Форми ретиноїдів

Щоб ретиноїд (похідна вітаміну А) запрацював на шкірі й почав робити добрі справи, за які його цінують (а це протидія акне, боротьба з гіперпігментацією, зморшками, тьмяністю та старінням шкіри тощо), він має трансформуватися до ретиноєвої кислоти. Працює просте правило: що ближче ретиноїд у ланцюжку трансформацій до ретиноєвої кислоти, то швидше та ефективніше він працюватиме.

Ретинолу Ацетат

Його призначають для омолодження, боротьби з гіперпігментацією, зрідка – в разі лікування акне. Інгредієнт потребує введення за ретиноєвими сходинками, адже він спричинює ретиноєвий дерматит та тимчасову сухість шкіри.

Ретинолу Пальмітат

У концентраціях 0,3–0,5% він повільно потрапляє до шкіри й не "провалюється" нижче від рогового шару. Він також не спричинює подразнення й добре працює з розширеними порами, закритими комедонами, стовщеним роговим шаром (це він надає нездорового вигляду шкірі), допомагає природному злущенню – а отже оновленню шкіри.

Чистий Ретинол

Засоби, що містять чистий ретинол, активні й потужні. Всупереч стереотипам, часто їх можна застосовувати навіть на тонкій та ніжній шкірі навколо очей.

Ретинальдегід (альдегід ретиноєвої кислоти)

Ретинальдегід – це проміжна ланка між ретинолом та ретиноєвою кислотою. Особливість ретинальдегіду – в тому, що він має антибактеріальні властивості, а також майже не подразнює шкіри, тому його призначають у разі розацеа й куперозу. Він ефективний для лікування акне, пігментації, зморщок тощо.

Ретиноєва кислота

Найпотужніший ретиноїд – не без побічних ефектів, звісно: подразнює шкіру. Зазвичай його використовують професіонали – у вигляді пілінгу.

Диферін (Адапален)

Ретиноїд нового покоління, особливо ефективний у лікуванні акне та постакне. Його нерідко призначають як перший засіб у разі акне, а також тим, хто має чутливу шкіру.

Vogue UA рекомендує

Vogue UA рекомендує ефективні професійні засоби з ретинолом від HydroPeptideSkinClinic та [ comfort zone ], що ексклюзивно представлені компанією ALFA Medical & Spa Development в Україні.

Осінь – час засобів з ретинолом зображення 2

Nimni Cream – Колагено-утворюючий крем (нічний)

Nimni™ Cream – унікальний інноваційний колагеноутворуючий крем-бустер – створений генетиками лабораторії HydroPeptide, для підтримки молодості на рівні ДНК шкіри. Результат революційного дослідження доктора Марселя Німні про вплив колагену та вивільненого ретинолу на омолодження шкіри та уповільнення процесу появи зморшок. У жодного виробника в світі, Ви не знайдете подібного продукту – цей препарат, містить запатентований комплекс відновлення і стимуляції вироблення колагену (Patent № 7598291), який омолоджує шкіру.

Крем нічний омолоджуючий Актив-Плюс – Activ-plus Night Cream

Ефективний антивіковий засіб для догляду за шкірою в нічний час. Покращує структуру шкіри і зміцнює її шляхом розгладження зморшок.

Містить найсучасніші і найефективніші антивікові інгредієнти, спрямовані на зменшення кількості глибоких і мімічних зморшок, невеликих вікових плям і дефектів. Регенеруючий вплив засобу на шкіру помітний вже після тижня застосування.

Осінь – час засобів з ретинолом зображення 3

Осінь – час засобів з ретинолом зображення 4

Skin Regimen 1.5 Retinol Booster - Бустер Ретинол

Концентрат з 1.5%-вим ретинолом і силібіном (високоефективною натуральною альтернативою ретиноєвій кислоті) і комплексом довголіття - Longevity Complex™. Текстура емульсії для інтенсивної відновлювальної дії. Подвійна система вивільнення активних інгредієнтів забезпечує стабільність, доступність, накопичувальну дію і чудову переносимість шкірою. Ідеальний для боротьби зі зморшками і недосконалостями шкіри як відбілюючого і глибоко відновлюючого засобу. На час використання потрібен захист SPF30. Не застосовувати препарат при вагітності та лактації. 

Дивіться повну статтю за посиланням.

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Радіочастотний ліфтинг - апаратна процедура для формування контурів обличчя та тіла

Радіочастотний ліфтинг – це відносно нова методика омолодження обличчя та тіла, яка ґрунтується на впливі імпульсів високочастотного електричного струму.

Читати докладніше

Гомаж для обличчя із застосуванням Enzyme gommage peeling від Oxygen botanicals

Останнім часом все більш затребуваним стає дбайливий вид пілінгу, який отримав назву "гоммаж"

Читати докладніше

Asclepion на першому міжнародному конгресі АМВС "Дні високої естетичної медицини"

Унікальна можливість поєднати відпочинок та навчання! 21-23 серпня Одеса чекає на вас з мегаподією цього літа!

Читати докладніше