Пілінги: що потрібно в кабінеті косметолога

Авторитетне видавництво для beauty-професіоналів pro.bhub.com.ua вивчило ринок естетичних послуг та пропонує найбільш затребувані препарати в кабінеті косметолога для покращення якості шкіри пацієнтів.

У добірку увійшли два неймовірно ефективні пілінги від французької професійної космецевтики SoSkin Paris.

 

Pure Skin, SoSkin

Унікальний інноваційний пілінг – ревіталізант «Чиста шкіра» для шкіри з постакне та інволютивними змінами, жирної та комбінованої шкіри. Гліколева кислота має здатність потрапляти у міжклітинний простір епідермісу та руйнувати білкові сполуки між клітинами. Відлущування ороговілих клітин ініціює поділ

та диференціювання розташованих нижче кератиноцитів, скорочуючи їх життєвий цикл. Саліцилова кислота 1% має виражену бактерицидну, антисептичну, протизапальну та антиоксидантну дію. Застосування пілінгу з 40% гліколевою кислотою призводить до більш швидкого відновлення шкіри та забезпечує поверхневий, м'який ефект: розгладжує мережу дрібних зморшок, нормалізує водний баланс та покращує колір обличчя.

 

Clear Skin, SoSkin

Унікальний інноваційний пілінг – ревіталізант «Сяйво шкіри» для тьмяної шкіри, шкіри з гіперпігментацією, глибокими зморшками, постакне, дисхроміями. Пілінг пригнічує ферментативні механізми меланогенезу, усуває поверхневу та епідермальну пігментацію, запускає процеси регенерації, відновлює, усуває ознаки фотостаріння, епідермальну сухість.

 

Має освітлювальну, омолоджуючу дію, м'який інгібітор ферменту тирозинази, блокує синтез меланіну. Запобігає УФ-індукованій еритемі, в комплексі з фітиновою кислотою помітно освітлює шкіру обличчя. Активні інгредієнти: 50% – гліколева кислота, 2,5% – фітинова кислота, 0,5% – койєва кислота. Luminizer 53% pH 3.25

 

Багато косметологів України вже користуються ефективністю цих пілінгів та спостерігають приголомшливі результати разом зі своїми клієнтами. Приєднуйтесь до SoSkin Paris, розширюйте спектр Ваших послуг!

+38 044 331 24 25

0 800 750 153

 

Джерело: pro.bhub.com.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

MCL31 DERMABLATE - найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині

Відомий лікар-дерматовенеролог, експерт високого рівня Олександр Туркевич рекомендує та уже практикує всі переваги німецької якості від Asclepion Laser Technologies.

Читати детальніше

Привіт із сонячної Італії від команди Comfort Zone

Привіт вам із сонячної Італії та команди Comfort Zone, яка створила чудове відео про нас та наших косметологів, що завітали до Davines Village [ comfort zone ].

Читати детальніше

Ароматерапія в салоні краси – ефективна рекреація з використанням ефірних олій

Аромати мають величезний вплив на людину. Вони покращують самопочуття, знімають нервову напругу, розслабляють після важких буднів і налаштовують досягнення нових висот.

Читати детальніше