Чому всі шукають косметику з пептидами?

Чому всі шукають косметику з пептидами? зображення 1

В інтерв'ю для Vogue UA Ніл Кітчен, phD, епігенетик HydroPeptide розповідає, що таке пептиди, чому вони переживають чергову хвилю популярності та як допомагають у догляді за шкірою.

Чому пептиди – це нова чорна косметологія?

На ринку краси пептиди цілком дозріли. Вони популярні, ефективні, добре вивчені та використовуються повсюдно. Вони настільки дієві в активному догляді за шкірою, що кожен хоче використати їх прямо зараз. Якщо пояснювати спрощено, пептиди - це фрагменти білків або, іншими словами, - кілька пов'язаних між собою амінокислот.

Зазвичай діють як клітинні комунікатори, створюючи сигнал, який реагує шкіра. І спонукають її активніше відновлюватися, оновлюватись, виробляти колаген тощо.

Не всі пептиди однакові. Які з них – найперспективніші та чому?

Наші улюблені – пептиди на епігенетичній основі. Вони допомагають змінити реакцію клітин шкіри, змінюючи експресію генів. З віком дуже важливо допомагати клітинам продовжувати функціонувати правильно, реагувати так, якби це були юні клітини. Тут і потрібні епігенетичні пептиди: вони допомагають змінити реакцію генів і зробити клітини шкіри здоровими та щасливими.

Пептидів існує безліч, але важливо, щоб їхня ефективність підтверджувалася клінічними дослідженнями. Не всі пептиди добре діють на шкіру, тому важливо знайти бренд, якому можна довіряти, який використовує лише клінічно підтверджені пептиди для своїх продуктів.

Ми в HydroPeptide використовуємо більше 70 різних пептидів, щоб зробити шкіру здоровішою. Оскільки кожен з них є унікальним у своєму впливі, їх можна комбінувати по-різному, щоб отримати потрібну реакцію від шкіри. Ми використовуємо ті пептиди, які клінічно випробувані.

Які пептиди ефективні в antiage?

Для боротьби зі старінням найкраще підходять пептиди на епігенетичній основі, тому що вони допомагають повернути процеси назад. Старіння на клітинному рівні відбувається, коли наші механізми експресії генів змінюються через пошкодження або зношування. А епігенетичні пептиди допомагають клітинам усунути ушкодження та повернутися до оптимального способу експресії генів.

З якими пептидами працює HydroPeptide?

Ми працюємо з компаніями-постачальниками, які продемонстрували бездоганні стандарти тестування та доведену ефективність своїх пептидів. Докладніше про клінічні дослідження ми розповідали тут – ред. Команда HydroPeptide співпрацює з кращими академічними умами, які займаються дослідженнями пептидів та антивікових технологій, щоб можна було використовувати найпередовіші технології в наших засобах для догляду за шкірою.

Чим відрізняються пептиди у професійних засобах для догляду за шкірою та у мас-маркеті?

Чому всі шукають косметику з пептидами? зображення 2

Часто основна відмінність – у дозуваннях. Багато масмаркет-бренди нерідко додають пептиди у свої формули для маркетингових заяв, але кількість діючої речовини в них настільки мало, що не дасть жодного результату. Ми використовуємо стільки пептидів, щоб середовище були клінічно ефективними.

Ми не проводимо класичних рекламних кампаній, оскільки твердо віримо: найкраща реклама – це відгуки клієнтів з вуст до вуст. Так що наші найкращі кампейни – реальний досвід та відгуки наших клієнтів. Ми продовжуємо виробляти кошти, які закохуються клієнти, а потім повертаються, щоб купити більше. Так ми й ростемо.

Куди рухається промисловість догляду за шкірою?

Наступним проривом у догляді стане епігенетичний підхід, тому що він зможе забезпечити справжню кастомізацію бьюті-засобів. Індивідуальний підхід стане реальністю.

Цікаво, що найчастіший запит від клієнтів – «Що нового?» Всі хочуть наступну новинку, тому HydroPeptide щороку випускає нові засоби, які є доповненням до вже існуючих. Тренд на індивідуальний догляд, як і раніше, в силі, причому він поширюється і на ритуали домашнього догляду. Зараз можна використовувати правильні продукти щодня – залежно від того, що потрібно шкірі саме сьогодні, – і це допоможе зберегти її здоровою, молодою та яскравою.

Якщо говорити про ринок в цілому, то в США багато брендів вивчають, як об'єднати найпопулярніші та найдієвіші інгредієнти, щоб зробити їх ще більш ефективними для шкіри. Наприклад, HydroPeptide запустила сироватку Firma-Bright у 2020 році, щоб об'єднати переваги пептидів та вітаміну С у приголомшливій формулі. Тенденція поєднуватиме добре, щоб досягти кращого, буде зберігатися і вдосконалюватися.

Джерело: VOGUE UA

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Радіочастотний ліфтинг - апаратна процедура для формування контурів обличчя та тіла

Радіочастотний ліфтинг – це відносно нова методика омолодження обличчя та тіла, яка ґрунтується на впливі імпульсів високочастотного електричного струму.

Читати детальніше

Як зберегти красу під час тривалого онколікування

Про свій досвід роботи з пацієнтами, які страждають на онокологічні захворювання поділилась Олена Скрипнікова, лікарка-дерматовенерологиня

Читати детальніше

Даша Астаф’єва про сексуальність, впевненість у собі і б’юті-рутину (інтерв’ю)

Редакції Beauty HUB дізналася у Даші Астаф'євої, який вид діяльності їй найближче сьогодні і що надихає на нові проєкти, її секрети краси та про улюблені процедури і косметичні засоби

Читати детальніше