21-й конгрес індустрії краси PRO BEAUTY EXPO

21-й конгрес індустрії краси PRO BEAUTY EXPO зображення 1

Зовсім скоро відбудеться головна професійна подія естетичного бізнесу України 2021 року - Pro Beauty Expo!

Коли: 24-26 березня

Де: Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Компанія ALFA MEDICAL & SPA DEVELOPMENT вже протягом багатьох років представляє американську професійну космецевтику HydroPeptide в Україні.

Цей бренд є одним з провідних міжнародних розробників пептидних формул та з кожним днем захоплює все більше українських користувачів своєю ефективністю та швидкими результатами.

ALFA DEVELOPMENT впевнено обрала HydroPeptide в якості генерального партнера Pro Beauty Expo 2021 та приготувала для Вас багато сюрпризів: круті тренінги, цікаві виступи за участю нашого б’юті амбасадору Даші Астаф’євої та спеціального гостя.

Слідкуйте за нашими публікаціями у соціальних мережах Facebook або ж Instagram, згодом анонсуємо розклад перформансів від ALFA MEDICAL & SPA DEVELOPMENT

Будемо надзвичайно раді бачити всіх наших шанувальників.

Реєструйтеся за промо-кодом - ALFA

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Що робити з техношиею, другим підборіддям та кільцями венери?

Олена Скрипнікова, лікар-дерматовенеролог, сертифікований тренер Alfa Development, на сторінках популярного видання www.elle.ua розповідає, які салонні та домашні методи можна для цього використати.

Читати докладніше

Шукайте стенд [ comfort zone ] на S CONGRESS 3.0!

Цієї неділі, 10.10.2021 розпочнеться наймасштабніша подія Східної Європи для лікарів естетичної медицини! S Congress 3.0!

Читати докладніше

Науково-практичний симпозіум "Здоров'я жінки 40+."

ALFA-команда - ексклюзивний представник Asclepion Laser Technologies, що виступає партнером заходу, вже готова до цієї події та запрошує Вас до участі!

Читати докладніше