ALFA-команда на науково-практичному симпозиумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття"

Два дні на науково-практичному симпозіумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття” пройшли досить емоційно та атмосферно!

Ми були раді зустрітись з Вами та познайомити Вас із можливостями інноваційного лазеру ASCLEPION MCL31 Juliet від гіганту лазеробудування ASCLEPION LASER TECHNOLOGIES та ексклюзивної мультиплатформи VIORA V30 від лідера ринку VIORA!

Сподіваємось на подальшу співпрацю та до зустрічі на наступних заходах!

ALFA-команда на симпозиумі Здоров
ALFA-команда на симпозиумі Здоров
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Ексклюзивний виступ Євгена Сківки вже скоро на S CONGRESS 3.0

Представляємо наступного спікера на S Congress 3.0 — найбільшому у Східній Європі конгресі для фахівців естетичної медицини!

Читати детальніше

Дерматологічний конгрес «7D»: динамічно дерматологічно драйвово

28 березня відбувся дерматологічний конгрес «7D». Партнером заходу виступив Asclepion Laser Technologies, який в Україні офіційно представляє компанія ALFA Medical & Spa Development

Читати детальніше

Подорож до серця [ comfort zone ]

Переможці партнерського конкурсу від бренду [ comfort zone ] за підтримки офіційного дистриб’ютора в Україні - компанії ALFA Medical & Spa Development - вирушили у натхненну подорож до Davines Village в сонячній Пармі, Італія

Читати детальніше