ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide

ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide зображення 1

21-23 травня пройшла зустріч дистриб’юторів компанії HydroPeptide (США) в м.Роттердам, Нідерланди. Представники компанії ALFA Medical & Spa Development мали змогу бути присутніми та з перших джерел почути про новинки, які скоро надійдуть до українського ринку, протестувати нові протоколи, обмінятися досвідом та поспілкуватися з колегами зі всього світу.

Як завжди, доктор-генетик Ніл Кітчен зарядив енергетикою неймовірних наукових досліджень та результатів роботи професійної косметики HydroPeptide, а також поділився особливостями новинок, на які ми всі дуже чекаємо.

 

ALFA Medical & Spa Development висловлює величезну подяку керівництву компанії HydroPeptide, особисто доктору Нілу Кітчену та СЕО компанії Анет Рубін, за неймовірну підтримку України та ЗСУ, а також нашої компанії в цілому, як офіційного дистриб’ютора. 

HydroРeptide #StandsWithUkraine всім своїм серцем та помислами. Нагадуємо, що HydroРeptide одні з перших вийшли з ринку росії для підтримки України. 

P.S. На фото Ви можете спостерігати, як доктор Ніл підтримує нас спеціальним значком з прапором України, який був спеціально замовлений компанією HydroРeptide в Америці. Дуже цікавим фактом виявилось, що всі працівники HydroРeptide в Америці носять ці значки в офісі та на зустрічах з клієнтами

ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide зображення 2
ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide зображення 3
ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide зображення 4
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

ALFA-команда на VIIІ INJECTION CONGRESS у Львові

Драйвові три дні на VIIІ Injection Congress у Львові пройшли на одному подиху!

Читати детальніше

Є тренд: що таке ендермологія і як вона працює проти целюліту, зайвої ваги, для лімфодренажного ефекту

Чи може масаж зробити фігуру ідеальною після пологів, відновити тіло після складних тренувань та покращити ріст волосся? Розбираємося разом з експертом, лікарем-дерматовенерологом Оленою Скрипніковою

Читати детальніше

Пресотерапія як один із основних елементів комплексу апаратної косметології салону

Пресотерапія – апаратний лімфодренажний масаж, одна з найпопулярніших в Україні, на сьогоднішній день, методик корекції фігури.

Читати детальніше