ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide

21-23 травня пройшла зустріч дистриб’юторів компанії HydroPeptide (США) в м.Роттердам, Нідерланди. Представники компанії ALFA Medical & Spa Development мали змогу бути присутніми та з перших джерел почути про новинки, які скоро надійдуть до українського ринку, протестувати нові протоколи, обмінятися досвідом та поспілкуватися з колегами зі всього світу.

Як завжди, доктор-генетик Ніл Кітчен зарядив енергетикою неймовірних наукових досліджень та результатів роботи професійної косметики HydroPeptide, а також поділився особливостями новинок, на які ми всі дуже чекаємо.

 

ALFA Medical & Spa Development висловлює величезну подяку керівництву компанії HydroPeptide, особисто доктору Нілу Кітчену та СЕО компанії Анет Рубін, за неймовірну підтримку України та ЗСУ, а також нашої компанії в цілому, як офіційного дистриб’ютора. 

HydroРeptide #StandsWithUkraine всім своїм серцем та помислами. Нагадуємо, що HydroРeptide одні з перших вийшли з ринку росії для підтримки України. 

P.S. На фото Ви можете спостерігати, як доктор Ніл підтримує нас спеціальним значком з прапором України, який був спеціально замовлений компанією HydroРeptide в Америці. Дуже цікавим фактом виявилось, що всі працівники HydroРeptide в Америці носять ці значки в офісі та на зустрічах з клієнтами

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

MCL31 DERMABLATE - найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині

Відомий лікар-дерматовенеролог, експерт високого рівня Олександр Туркевич рекомендує та уже практикує всі переваги німецької якості від Asclepion Laser Technologies.

Читати докладніше
Без тіні сумніву: 6 надійних сонцезахисних новинок без липкого фінішу з anti-age ефектом

Які у вас вимоги до щоденного сонцезахисного засобу? Редакція Marie Claire представила ТОП-6 ідеальных SPF!

Читати докладніше
Чесна дискусія професіоналів про судини та пігментацію. Чи допоможе жовтий лазер?

Вражаючі результати, десятки фото «до і після», практичні кейси та як правильно вибрати апарат для Вашого бізнесу!

Читати докладніше