Знайомтеся з Asclepion Club, Ukraine

Потужне ком’юніті про лазерні технології

Знайомтеся з Asclepion Club, Ukraine зображення 1

Друзі, хочемо повідомити, що команда фахівців ALFA Development та українських лікарів-експертів запустили потужну спільноту з лазерних технологій - Asclepion Club, Ukraine.

Одним із найзатребуваніших напрямків Asclepion Club, Ukraine - є розвиток спеціалістів, які працюють з лазерними технологіями. Ви можете просто зараз стати учасником Asclepion Club, ознайомитися з передовими технологіями, комбінаціями методик, отримати знання від компанії з 45-річним досвідом у лазеробудуванні Asclepion Laser Technologies, зрозуміти як працюють лазери, як ними керувати та отримувати вражаючі результати від процедур.

Спільнота Asclepion Club стане вашим корисним помічником, швидким трампліном для розвитку, мотиватором та підтримкою. І ось чому:

Знайомтеся з Asclepion Club, Ukraine зображення 2
1. Досвід, а не реклама

Адже експерти Asclepion Laser Technologies діляться своїм вдалим та не дуже досвідом у сфері естетичної медицини. 

2. Необхідні знання у доступній формі

Бо всі ми на одній хвилі, маємо спільні проблеми й бажання знайти «той-самий» метод, апарат чи препарат та задовольнити нашого клієнта.

Тут легко поставити запитання та отримати відповідь, підвищувати кваліфікацію, зростати разом з нами і стати експертом з лазерних технологій.

3. 100% багаторічна практика та конструктив

Учасники ком’юніті отримують доступ до всіх актуальних загальних та тематичних зустрічей і матеріалів спільноти. На кожному івенті ви отримуєте унікальні авторські методики та протоколи експертів, особисті рекомендації стосовно проведення процедур, маєте змогу розширити свої знання та кругозір про методи лікування.

4. А також це можливість:
  • Перейняти досвід кращих експертів ринку, мати прямі контакти з тими, хто просуває галузь естетичної медицини і вже на стадії “віддавати” знання та досвід;
  • Знайти колег-однодумців та подискутувати;
  • Приєднатися до профільного навчання на заводі Asclepion у м.Єна, Німеччина, та інших групових або індивідуальних заходів, які організовуються командою ALFA Development та/або Asclepion Laser Technologies;
  • Дізнатись, як поєднати лазерне лікування з іншими препаратами або апаратами для досягнення найліпшого результату в лікуванні пацієнтів. 

Участь у спільноті Asclepion Club, Ukraine безкоштовна для всіх власників обладнання Asclepion Laser Technologies та їх команди. Для реєстрації, будь ласка, заповніть просту форму за посиланням.

Маніфест спільноти Asclepion Club

Ми хочемо щоб лазерні технології стали вашим повсякденним помічником у роботі, а не далекою мрією чи «чимось недосяжним», створеним лише для фізиків чи фахівців з докторськими дисертаціями або обраними лікарями естетичної галузі.

Щорічно сотні тисяч лазерних апаратів продаються по всьому світу, не тому, що виробники мають найкращих sales-менеджерів, а тому що ефективність лазерних процедур неможливо переоцінити.

У нас є ціль - підвищити обізнаність у лазерних технологіях серед українських фахівців ринку естетичної медицини. Мати велику ком’юніті з перспективним напрямом, реальним досвідом, де учасники отримують натхнення на розширення спектру своїх процедур та створення нових проєктів галузі естетичної медицини.

Лазерні технології зараз перебувають на піку розвитку, але їх потенціал безмежний. Вже багато десятків років передові вчені проводять лазерні дослідження, створюють високотехнологічні розробки, втілюють їх в надійному та легкому у використанні обладнанні, що може стати проривом для вашої клініки, вашого центру естетичної косметології чи приватного кабінету.

Отримуйте актуальні знання про лазерні технології, вміло їх використовуйте, комбінуйте з іншими методиками, ставайте експертом, діліться знаннями з іншими, просувайте український бізнес естетичної медицини.

Приєднуйтеся до Asclepion Club, Ukraine!

Знайомтеся з Asclepion Club, Ukraine зображення 3
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Спеціальне крісло – важливий атрибут будь-якого педикюрного кабінету

Меблі - це не тільки предмети інтер'єру салону, а й вироби, що служать для створення певних, комфортних умов.

Читати детальніше

SOS: благодійні ініціативи медиків, які рятують здоров’я українців

Безкоштовне лікування шрамів, відновлення кінцівок: українські медики очолюють безліч ініціатив, які здатні врятувати життя та здоров'я.

Читати детальніше

AQUA-THERM KYIV 2021

ALFA-команда бере участь у 23-ій Міжнародній виставці AQUA-THERM KYIV 2021

Читати детальніше