Ексклюзивний виступ Романа Школьного вже скоро на S CONGRESS 3.0 

Представляємо наступного спікера на S Congress 3.0 — найбільшому у Східній Європі конгресі для фахівців естетичної медицини!

10 жовтня о 16:15

“Поєднання радіохвильового ліфтингу і iPRF-плазми з LED-терапією: як виглядає ідеальне поєднання трьох самодостатніх методик?”

Ексклюзивний виступ Романа Школьного, лікаря-дерматовенеролога, керівника медичного центру MultiMed (Київ), головного лікаря, провідного фахівця з лазерних та ін'єкційних технологій в естетичній медицині, сертифікованого тренера міжнародного класу з плазмотерапії компанії MultiMed SCHOOL, сертифікованого тренера з лазерних технологій компанії Asclepion Laser Technologies (Німеччина), котрий докладно розповість про унікальні протоколи поєднання RF-ліфтингу та iPRF-плазми з LED-терапією та вражаючими результатами для вирішення надскладних проблем зі шкірою пацієнтів.

Вас чекає цінна практична інформація, ексклюзивні протоколи, приклади до/після з вражаючими результатами та корисні лайфхаки!

Обов’язково загляньте до наших стендів!

ALFA-експерти з апаратних технологій та космецевтики із задоволенням чекатимуть на Вас, щоб продемонструвати унікальні особливості найкрутіших апаратів та познайомлять з ексклюзивними професійними засобами легендарного італійського професійного бренду [ comfort zone ], проконсультують та відповідатимуть на ваші запитання!

Конгрес відбудеться:
10-11 жовтня
м. Київ, КВЦ «ПАРКОВИЙ», Паркова дорога, 16А

До зустрічі на S Congress 3.0!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Б'юті амбасадор Даша Астаф’єва

Даша Астаф’єва, б'юті амбасадор компанії ALFA Development, вже багато років користується американською професійною космецевтикою HydroPeptide.

Читати докладніше
Лазерна епіляція: все, що потрібно знати

Сьогодні beauty-редакція www.cosmo.com.ua вирішила докладно розповісти про ефективний метод видалення небажаного волосся —лазерну епіляцію.

Читати докладніше
Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?

Marie Claire представила добірку: найкращі місти літа 2022 року

Читати докладніше