Event: б'юті-бранч французької космецевтики Soskin Paris

13 серпня пройшов перший Beauty-бранч на терасі готелю Hyatt, присвячений професійній екологічно чистій французькій космецевтиці SoSkin Paris.

Бранч відвідали редактори топових українських видань. Під час бранчу лікар-дерматовенеролог, сертифікований тренер SoSkin Paris, Олена Баранова познайомила присутніх із філософією бренду, його історією, що налічує вже понад 30 років інновацій у світі косметології та естетичної медицини.

SoSkin Paris – перша у світі професійна косметика, яка ще на початку 90-х років запропонувала рішення щодо доставки активних інгредієнтів у глибокі шари шкіри шляхом інкапсулювання їх у спеціальну оболонку.

Філософією бренду є:

  • зберегти шкіру;
  • виправити недоліки;
  • відновити на клітинному рівні;
  • активувати власні ресурси.

Головна мета для SoSkin – відновлення фізіологічних процесів та функціоналу клітин шкіри. До складу космецевтики включені активні компоненти, підібрані таким чином, щоб повністю відповідати фізіологічним структурам здорової шкіри. Вчені назвали метод їх створення «біонаслідуванням» або біоміметикою. Біоміметична косметика фактично зливається зі шкірою, усуваючи ушкодження та відновлюючи її цілісність. Французька лабораторія SoSkin Paris використовує 2 методи іконпсулювання активних інгредієнтів: ліпосоми та мікрокапсули, які забезпечують захист інгредієнтів від зовнішнього впливу, високу біодоступність та максимальний ефект, що досягається за рахунок проходження активних компонентів крізь мембрани клітин.

Друга частина бранчу була присвячена сучасним методикам апаратної естетичної медицини та косметології, які допомагають вирішенню численних проблем у пацієнтів, комплексному омолодженню та гармонізації обличчя. Своїм досвідом, практичними знаннями поділився лікар-дерматовенеролог Роман Олександрович Школьний, керівник медичного центру MultiMed Київ, провідний експерт з лазерних та ін'єкційних технологій в естетичній медицині.

Бранч завершився відвертою розмовою «для своїх». Всі абсолютно були згодні із твердженням, що краса – це насамперед здоров'я. Останній тренд сучасної естетичної медицини – натуральність, здоров'я, wellbeing. І для його досягнення потрібен комплексний підхід за допомогою професійних процедур, апаратних методик, корекцій недоліків, призначення правильного домашнього догляду лікарем-дерматологом.

Event: б
Event: б
Event: б
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

AQUA-THERM KYIV 2021

ALFA-команда бере участь у 23-ій Міжнародній виставці AQUA-THERM KYIV 2021

Читати детальніше

Видалення судинних та пігментних дефектів шкіри за допомогою приладу The Epilab з аплікатором VAS

Якщо Ви хочете, щоб саме Ваш салон краси чи клініка впевнено зайняли нішу розв'язання естетичних проблем цих видів, ця стаття для Вас!

Читати детальніше

Чесна дискусія професіоналів про судини та пігментацію. Чи допоможе жовтий лазер?

Вражаючі результати, десятки фото «до і після», практичні кейси та як правильно вибрати апарат для Вашого бізнесу!

Читати детальніше