
Представляємо наступного спікера на S Congress 3.0 — найбільшому у Східній Європі конгресі для фахівців естетичної медицини!
10 жовтня о 16:00
“Потужність = ефективність. Наукове обґрунтування використання високої енергії для результативної епіляції”
Ексклюзивний виступ Євгена Сківки, лікаря-дерматовенеролога, косметолога, незалежного експерта та тренера у галузі лазерних технологій з дерматології та косметології, постійний автор статей з апаратної косметології в журналі Les Nouvelles Esthetiques (Київ, Москва), засновник навчального центру L.Energy, котрий докладно розповість, як обрати результативне лазерне обладнання для епіляціі та не розгубитись на ринку лазерів.
Не пропустіть багацько практичної інформації, унікальних протоколів, порад та лайфхаків!
ALFA-експерти з апаратних технологій та космецевтики із задоволенням чекатимуть на Вас на нашому стенді, продемонструють унікальні особливості найкрутіших апаратів та познайомлять з унікальними професійними засобами легендарного італійського професійного бренду [ comfort zone ], проконсультують та відповідатимуть на ваші запитання!
Конгрес відбудеться:
10-11 жовтня
м. Київ, КВЦ «ПАРКОВИЙ», Паркова дорога, 16А
До зустрічі на S Congress 3.0!
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Написати коментар
Загальний коментар до публікації