Італійські канікули в Davines Village

5 днів незабутніх вражень з Comfort Zone!

Неймовірне виробництво, сучасні розробки, високі стандарти якості та етики по відношенню до нашої Планети.

Велика компанія, що створила особливу ком‘юніті щасливих людей з високими цінностями, що також відносяться до всіх з ким співпрацюють. Неначе мотивуючий фільм який став реальністю!

Дякую кожному хто був з нами! Comfort Zone, ви робите чудову справу і нам приємно і важливо бути частиною цієї ком’юніті!

Італійські канікули в Davines Village зображення 1

Історія компанії

Заснована в Пармі, Італія, в 1983 році родиною Боллаті, Davines Group починала як дослідницька лабораторія, яка виробляє високоякісні засоби по догляду за волоссям для відомих косметичних компаній по всьому світу.

Після десятиліття відточування майстерності створили власний бренд по догляду за волоссям “Davines” виключно для салонів, а в 1996 році заснували бренд по догляду за шкірою [comfort zone] для СПА преміум класу.

Лінії по догляду за шкірою були додатково розширені в 2018 році, коли народився бренд Skin Regimen. Тепер вони є частиною B-Corp, товари експортуються в більш, ніж 90 країн.

Компанія Davines створила ботанічний сад, щоб надихнути своїх дослідників на розробку нових ефективних і стійких формул.

Рослини були відібрані у співпраці з Університетом Флоренції на основі науково підтверджених корисних властивостей для відділу досліджень і розробок.

Davines Village є науковим садом - лабораторією під відкритим небом площею 3000 м² і діаметром близько 60 метрів.

Всередині саду є чотири зони, присвячені різним ботанічним категоріям: Сад ароматів, Медичний сад, Сад кольорів і Сад парфумів.

Зелені зони Davines Village були спроектовані ландшафтим дизайнером з Лондона del Buono Gazerwitz.

Є ще неймовірної краси і наповненням теплиця, спроектована та побудована в Англії для вирощування видів, непридатних для тутешнього клімату, але функціональних для лабораторних досліджень.

Наприклад, у центрі оранжереї знаходиться лимонник, характерний для Середземномор’я. У двох бокових частинах - рослини вологих тропічних зон, наприклад бананове дерево або кактус характерний для сухих тропічних зон.

Науковий сад оточений дендрарієм - колекцією рослин з усього світу, які представляють міжнародне співтовариство, щоб культурне багатство та різноманітність Davines могли символічно відображатися в їхньому Village.

Це неймовірне місце сили та натхнення, в якому мені пощастило бути

Репост від @brynchuk_skincare

Італійські канікули в Davines Village зображення 2

Італійські канікули в Davines Village зображення 3

Відгук від нашого партнера Олени Кривинчук

Це просто неможливо описати словами, що ми бачили на власні очі в Davines Village.

У бренда такий підхід на збереження та відновлення навколишнього середовища, ніби це не косметичний бренд, а одна з організацій по збереженню природи.

Настільки все чітко та правильно організовано. Вони витрачають шалені гроші, щоб все було максимально природньо. І якщо є якісь процеси, які впливають шкідливо (наприклад, проїхати має трактор для оброблення землі) - то вони обов’язково компенсують цю дію чимось корисним для природи, в цей ж момент.

Екстракти рослин, які бренд використовує в своїй роботі - просто неймовірні.

Використовуючи в своєму догляді бренди [ comfort zone ] & Davines - ви можете бути впевнені в беззаперечливій якості, це бренди майбутнього!

Наша команда та партнери завжди навчаються лише у найкращих фахівців! На відео ви можете переглянути, як пройшов один урок з практичної частини в Davines Village.

“Можу сказати, що я дуже вражена неймовірною красою, чудовим містом і теплим прийомом компанії Davines Group. Щирі посмішки щасливих людей, бо створювати таку красу і дарувати її нам можуть тільки щасливі люди. Місто щасливих людей я б так його назвала. Перший день стажування був дуже вдалим і цікавим. Дякую ALFA Medical & Spa Development і [ comfort zone ] за можливість в такий складний час бути зараз в чудовому місті і поширювати свої знання і поєднувати з відпочинком . Бо для тих, хто любить свою роботу вважаю праця це задоволення і так хочеться жити і дарувати її вам. Міцно обіймаю. Ми все подолаємо я вірю в це”

Відгук про навчання від @cosmolux_beauty_space

Італійські канікули в Davines Village зображення 4
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Що таке ReOxy-терапія і чому її застосовують після COVID-19

Які наслідки для здоров'я має вірус і що можна зробити, щоб відновитися після тяжкої хвороби? Розібратися в цих питаннях «РБК Стиль» допоміг Олег Глазачов, професор кафедри фізіології Січенівського університету

Читати детальніше

Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide

Проєкт за підтримки HydroPeptide про історії героїнь, що пішли до війська і щодня рятують життя та звільняють території

Читати детальніше

Коротка характеристика видів механічного пілінгу, поширених у салонах України

Одним із способів збереження шкіри молодої та прекрасної є механічний пілінг

Читати детальніше