Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide

За сім місяців повномасштабної війни ми не втомилися дякувати Збройним силам України та щодня говорити про потреби ЗСУ. Зазвичай листи пишуть на фронт – цивільні адресують їх військовим зі словами подяки й підтримки, проте напередодні Дня захисників і захисниць України ми отримали конверти з окопів Харківщини, Дніпровщини та інших локацій, які не можна називати…

Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 1
Анастасія Блищик

Листи з фронту

У межах проєкту «Листи з фронту», з нагоди свята, за підтримки HydroPeptide, Vogue UA публікує кілька зворушливих і водночас сильних історій захисниць, що виборюють нашу свободу щодня й щохвилини. Кожен лист – це пронизлива історія про те, чому героїні історій пішли до війська, як щодня рятують життя та звільняють території; про військовий побут та збереження рутини з «мирного життя», про те, що, власне, допомагає триматися в найтяжчі хвилини на фронті.

Перша героїня – Анастасія «Преса», військовослужбовиця Збройних сил України, яка служить в Ізюмському батальйоні. Журналістка Анастасія Блищик ділиться власною історією з Vogue UA, як вступила до війська кілька місяців тому – після того, як під Ізюмом унаслідок артилерійського обстрілу загинув її наречений, журналіст Олександр Махов.

Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 2
Анастасія Блищик та Олександр Махов
Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 3

Наша друга героїня – Юлія Сідорова «Куба», парамедикиня ЗСУ; засновниця медичної служби Veteranka (Жіночий ветеранський рух). Куба досвідчена військова – вона на фронті з 2014 року.
Ще в період Майдану почала свою боротьбу. У жовтні 2014 року потрапила на фронт, була парамедикинею у складі «Госпітальєрів» до 2017 року.
Паралельно навчалася в найкращих інструкторів з тактичної медицини та почала працювати за стандартами НАТО.

Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 4
Юлія Сідорова «Куба»
Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 5

Наша третя героїня – Аляска, парамедикиня Збройних Сил України. Аляска доєдналась до лав ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення.
До 24 лютого 2022 року - журналістка програми "Антизомбі", фотограф.
Їй довелося дещо змінити свій рід діяльності з початком повномасштабної війни, і зараз Аляска парамедик.

Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 6
Аляска
Листи з фронту: за підтримки HydroPeptide зображення 7

Про бренд HydroPeptide

Після початку повномасштабної війни, яку росія розв’язала на території України 24 лютого 2022 року, чимало світових і міжнародних компаній рішуче відреагували на події. Так, американська професійна космецевтика HydroPeptide зупинила постачання та будь-які відносини з країною-агресоркою, а компанія Alfa Development, дистриб’юторка HydroРeptide в Україні, доєдналася до боротьби українського народу на всіх фронтах — від військового до волонтерського.

HydroPeptide — провідний преміальний бренд професійної космецевтики в США, який використовує науку епігенетику у створенні продуктів. Ефективна професійна лінія відзначена понад 40 нагородами в галузі косметології США. Єдиний бренд на світовому ринку, до компонентного складу засобів якого входить 70+ видів високоефективних пептидів. Відмітною особливістю HydroPeptide є те, що пептидні комплекси в потрібній концентрації містяться абсолютно в усіх продуктах для догляду за шкірою.

Листи з фронту за підтримки HydroPeptide: Анастасія Блищик, Юлія Сідорова «Куба» та парамедикиня Аляска

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Лазерна епіляція: топ-5 питань до експерта

Ольга Щербанеско, лікар-дерматовенеролог, головний тренер ALFA Medical & Spa Development проводить лікбез з лазерної епіляції

Читати детальніше

5 речей, про які не варто забувати цієї весни

Редакція Marie Claire зібрала для вас весняний чек-лист, де нагадує, про що не варто забувати в цей сезон. Сподіваємось, ця добірка трішки полегшить вам життя і додасть чудового весняного настрою.

Читати детальніше

Фотоомолоджування обличчя – яскравий приклад ефективності апаратної косметології

Головні борці у збереженні молодості та краси шкіри – якісний домашній догляд та косметологічні процедури. Однією з них є фотоомолодження обличчя

Читати детальніше