May Aesthetics Meeting 2022

Два дні на May Aesthetics Meeting 2022 пройшли як на одному подиху!

Ексклюзивні виступи, profi-кейси, обзори методик, live-демонстрації, дискусії та відкриття нових технологій! Захід дійсно вражає!

Приголомшливий виступ Людмили Шупенюк на конгресі МАМ

May Aesthetics Meeting 2022 зображення 1

Людмила Шупенюк, акушер-гінеколог, гінеколог-естетист, спеціаліст з ультразвукової діагностики, лікар вищої категорії, засновник клініки Shupeniuk Medical Club, вразила всіх своєю доповіддю про інтимне здоров’я жінки після 40 років із застосуванням естетичної гінекології на МАМ конгресі у Львові. 

Після 40 років жінка стикається з великою кількістю гормональних та, відповідно, гінекологічних проблем, а саме: зменшення змазки та сухість слизової піхви, нетримання сечі, пролапс геніталій, дискомфорт при статтєвому акті, неспецифічні кольпіти, різні естетичні проблеми та багато інших дуже неприємних станів. Згідно соціологічних опитувань, жінки терплять мінімум 7 років перед тим, як звернутися до гінеколога.

Але, майже всі ці симптоми вирішуються дуже швидко за допомогою багатьох методів лікування: лазерні методики, гормональні та ін’єкційні препарати.

Головне для жінки після 40 років: продовжувати насолоджуватися життям, а для цього допоможе вчасне лікування неприємних гінекологічних станів. 

Вибір №1 Людмили Шупенюк при корекції такого стану - гінекологічне омолодження на ербієвому лазері 
Juliet Dermablate від Asclepion Laser Technologies

Людмила поділилась, яким чином відбувається лікування, наскільки воно комфортне і результативне, як пацієнти відчувають майже миттєве полегшення свого стану. 

Не зволікайте та вчасно звертайтесь до гінекологів з метою лазерного лікування на ербієвому лазері Asclepion Juliet Dermablate.

May Aesthetics Meeting 2022 зображення 2

Інсайти конгресу МАМ у Львові

May Aesthetics Meeting 2022 зображення 3

Виступ Романа Школьного був присвячений ПЕРШОМУ в Україні пікосекундному лазеру PicoStar від Asclepion Laser Technologies.

Роман поділився своїм досвідом, практичними кейсами, поєднаними протоколами комбінування апаратів та препаратів для досягнення швидкого та максимального результа. 

Пікосекундний лазер Asclepion PicoStar - новітня німецька розробка, що має найкоротший імпульс серед усіх існуючих на сьогодні лазерів.

PicoStar використовує німецькі інновації не тільки для видалення тату, перманентного макіяжу, а й: 

  • для видалення пігментних уражень, 
  • для омолодження шкіри, 
  • терапії акне і лікування рубців. 

Завдяки максимальній ефективності та разюче коротким імпульсам, процедура на PicoStar є швидкою і безпечною, не залишаючи шрамів. 

Крім того, PicoStar - є ідеальним апаратом для видалення багатьох типів уражень, пов’язаних з військовими діями. 

Улюбленим протоколом Романа є поєднання технології пікосекундного лазера з LED-терапією на апараті Bio-Synthesis LED від Bio-Therapeutic, який надає ще більш швидке та ефективне загоєння ран та реабілітацію.

Результати роботи Романа Школьного можете переглянути в галереї нижче.

Ми були раді поділитись з Вами унікальними передовими новинками зі світу естетичної медицини та сподіваємось на подальшу співпрацю!

До нових зустрічей!

P.S. До речі, зустріч зовсім скоро! 

Чекаємо Вас 08.12 об 11:00 на нашому навчальному семінарі «Регенеративний концепт відновлення шкіри» у Києві!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Втомилися від зими, стресів і сидячого способу життя? Корекція обличчя та тіла апаратом Starvac

Авторитетне видання hdfashion.tv представляє ендермологічну систему Starvac DXSmart одним із найкращих рішень для корекції фігури, відновлення стану шкіри та організму загалом.

Читати детальніше

Амбасадор HydroPeptide Ukraine Даша Астаф‘єва прекрасна ззовні, прекрасна всередині

Доказ того, що українки можуть бути не тільки красивими, але й сильними духом

Читати детальніше

Процедури в СПА-салоні, як засіб від втоми та стресу

Повноцінний відпочинок у СПА-салоні може стати ідеальним початком позитивних змін

Читати детальніше