Моя маленька незалежність: ONUKA, Христина Соловій та Оксана Левченя - про неоціненне надбання

24 серпня 1991 року Україна здобула незалежність, а 31 рік по тому ми знову доводимо собі та всьому світові нашу непохитність щодо захисту власного суверенітету. Незалежна Україна прагне свободи, миру, процвітання, хоч би як часто не намагалися нам довести протилежне та знищити наші надбання.

З нагоди свята, за підтримки HydroPeptide, Vogue UA зустрівся з відомими українськими культурними діячками та поспілкувався про те, що для кожної з них означає українська незалежність.

Моя маленька незалежність: ONUKA, Христина Соловій та Оксана Левченя - про неоціненне надбання зображення 1

Героїнями спеціального проєкту Vogue UA до Дня Незалежності України стали: лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко, співачка Христина Соловій і мисткиня Оксана Левченя. Вони розповіли про цінності, які їм прищеплювали змалечку, та про потребу культивувати культурні надбання та нести їх крізь покоління.

Повну статтю читайте за посиланням

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Чищення обличчя в салоні – перелік найбільш популярних в Україні процедур

Красива, доглянута шкіра обличчя – це частина ідеального образу, джерело захоплення оточуючих та впевненості у собі

Читати докладніше

ALFA-команда на науково-практичному симпозиумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття"

Два дні на науково-практичному симпозіумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття” пройшли досить емоційно та атмосферно!

Читати докладніше

З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваш дім буде сповнений любові, щастя, тепла та затишку!

Читати докладніше