Науково-практичний симпозіум "Здоров'я жінки 40+."

Науково-практичний симпозіум "Здоров

Незабаром, 10-11 грудня відбудеться надзвичайна подія для естетичної медицини - науково-практичний симпозіум “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття”

ALFA-команда - ексклюзивний представник Asclepion Laser Technologies, що виступає партнером заходу, вже готова до цієї події та запрошує Вас до участі!

На симпозіумі на Вас чекають унікальні доповіді провідних медичних експертів України в галузі акушерства та гінекології, репродуктології, дієтології та ін.

В рамках заходу відбудеться виступ від Авєріної Владлєни Ігорівни, лікаря-дерматовенеролога, котра у своїй практиці та практиці лікарів Averina Clinic використовує інноваційний ербієвий лазер Asclepion MCL31 Juliet від німецького гіганта лазеробудування  Asclepion Laser Technologies

Наші ALFA-експерти з апаратних технологій із задоволенням чекатимуть на Вас на нашому стенді, продемонструють унікальні особливості найкрутіших апаратів, проконсультують та будуть відповідати на ваші запитання!

До зустрічі на симпозіумі!

Симпозіум відбудеться:
10-11.12.2021
Ramada Encore Kyiv
м. Київ, Столичне шосе, 103

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Втомилися від зими, стресів і сидячого способу життя? Корекція обличчя та тіла апаратом Starvac

Авторитетне видання hdfashion.tv представляє ендермологічну систему Starvac DXSmart одним із найкращих рішень для корекції фігури, відновлення стану шкіри та організму загалом.

Читати детальніше

Амбасадор HydroPeptide Ukraine Даша Астаф‘єва прекрасна ззовні, прекрасна всередині

Доказ того, що українки можуть бути не тільки красивими, але й сильними духом

Читати детальніше

Повертаємо красу: естетична корекція шрамів під час війни

Маленька ініціатива, яка на початку масштабної війни почалася з однієї пацієнтки, наразі масштабувалась у всеукраїнський проєкт, у якому беруть участь клініки та спеціалісти з різних міст України.

Читати детальніше