Прямий ефір, котрий суперважливо та необхідно передивитися!

Прямий ефір, котрий суперважливо та необхідно передивитися! зображення 1

Dr. Danilo Leggieri, президент компанії Asclepion Laser Technologies (Німеччина), розповів про останні розробки компанії та сучасні дослідження, які проводяться на території України. Якщо ви за новітні технології, то така інформація захопить ваш дух!

Щоб стати кращим з кращих та бути в тренді, необхідно знати сучасні світові тенденції!
Саме цю тему відкрив Олексій Пісарєв, директор з розвитку компанії AlfaSPA та спікер Asclepion Laser Technologies. 6 головних трендів, що підкорять ваших клієнтів! Обов’язково запишіть та реалізуйте!

Олександр Туркевич, науковий експерт Asclepion Ukraine, к.м.н., відомий лікар-дерматовенеролог  вносить новітні технології в українську естетичну медицину. Його досвід вражає! Олександр розповідає про різні види рубців та методи їх лікування. Він рекомендує та уже практикує всі переваги німецької якості від Asclepion Laser Technologies.

Ербієвий лазер Asclepion MCL31 Dermablate має надсучасні можливості та випереджає всі види лазерів, що існують насьогодні. Бажаєте докладніше?

Переваги MCL31 Dermablate, результати до та після, відповіді на запитання, процедура з післяопераційним рубцем - все це дивіться у записі прямого ефіру на сторінці Facebook AlfaSPA Development.

 

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Апарат Viora V30 з насадкою V-Form – чудовий пристрій для боротьби з целюлітом та корекції фігури

Сфера косметології невпинно розвивається, це стосується й вирішення низки завдань, пов'язаних з корекцією тіла, а також найнагальнішою проблемою багатьох жінок – боротьби з целюлітом.

Читати детальніше

Краса рятує: як б’юті-бренди допомагають під час війни

Редакція vogue.ua згадала історію та сьогодення: як б’юті-бренди допомагають під час війни та чому це важливо

Читати детальніше

Шукайте стенд [ comfort zone ] на S CONGRESS 3.0!

Цієї неділі, 10.10.2021 розпочнеться наймасштабніша подія Східної Європи для лікарів естетичної медицини! S Congress 3.0!

Читати детальніше