Розклад ALFA-навчання на квітень

ALFA Medical & Spa Development запрошує на нові події квітня!

На вас чекають семінари від медичних експертів у сфері косметології та апаратних технологій. Цього місяця ми запланували:

  • 3 квітня Семінар для косметологів від SoSkin: Знайомство з брендом. Проводить Наталя Саніна, лікар-дерматолог, косметолог.
  • 9 квітня Навчання для практикуючих фахівців, працюючих на STARVAC DX TWIN/DX SMART. Проводить Олена Березіна - лікар-дерматовенеролог, головний тренер ALFA Medical & Spa Development.
  • 10 квітня Cемінар SkinClinic «Сезонна профілактика та лікування загострених станів шкіри». Проводить Наталя Саніна.
  • 11 квітня Оглядовий семінар для косметологів "Знайомство з брендом HydroPeptide". Проводить Наталя Саніна.
  • 15 квітня Семінар для косметологів "Антистрес протоколи від [ comfort zone ]". Проводить Юлія Шопяк - бренд-тренер [ comfort zone ] в Україні.
Розклад ALFA-навчання на квітень | Alfaspa зображення 1
  • 16 квітня Оглядовий семінар "Знайомство з Asclepion". Проводить Катерина Мосенко - бренд-директорка Asclepion в Україні.
  • 18 квітня Практичний семінар "IPDL - новий стандарт фототерапії" від Super VELOCE 4800. Проводить Ірина Літус - кандидат медичних наук, лікар дерматолог, хірург-дерматолог, косметолог, асистент кафедри НУОЗУ ім. П. Л. Шупика, співзасновниця клініки «Літус», член EADV, член ISD, Медичний експерт HydroPeptide Ukraine, Key Opinion Leader ALFA Medical & Spa Development.
  • 23 квітня Практичний семінар від HydroPeptide "Професійний догляд за чутливою шкірою". Наталя Саніна, лікар-дерматолог, косметолог.Буде дуже багато корисної, практичної та цікавої інформації. Це унікальна можливість познайомитися з ТОПовими методиками і протоколами. Виключно актуальна інформація, новітні методи та унікальний контент!

Розклад ALFA-навчання дивіться за посиланням. Зареєструватися Ви можете на сайті або за телефонами:

+38 044 331 24 25
0 800 750 153 (безкоштовно)

Навчальні семінари відбудуться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 26Б.

До зустрічі!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

ALFA Development три місяці поспіль підтримує ЗСУ!

1 400 000 гривень! Саме таку суму ALFA перерахувала на потреби ЗСУ за травень!

Читати детальніше

10 квітня відбулася Funference «Не ускладнюй» - подія, яка об’єднала медицину, гумор та живе спілкування

«Не ускладнюй» - це поєднання практичної інформації, відпочинку та невимушеного спілкування. Партнером події виступив бренд Asclepion Laser Technologies

Читати детальніше

У Києві відбувся Конгрес «Анатомія Краси»

8 – 9 жовтня відбувся Конгрес «Анатомія Краси» 2024. Це визначна подія у світі естетичної медицини та косметології, платиновим партнером якої вже традиційно є ALFA Medical & Spa Development та бренд Asclepion Laser Technologies

Читати детальніше